Strona 1 z 2

super pokaz + FAJERWERKI:))))

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 23:06
przez monika n-k
Witam .Dzis przy Skwerze Pionierów był super festyn, i zapowiada sie, ze najblizsze dni tez beda niezłe:)
Przedstawienie śliczne, byli wojowie i konie i "prawdziwy " książe( z koroną na głowie) córka zachwycona ,ja tez :)
Potem fajnie grali( cos innego nią ta telewizja):)
A na koniec.... FAJERWERKI:)))))
Duży + dal miasta za zrobienie czegoś takiego:)))
kto nie widzial niech załuje , choć fotografów sporo, wiec może coś bedzie:)))
pozdrawiam i życze rownie milego nastroju :D

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 23:15
przez mimoza
? bez egzaltacji - trafiłaś na przeciwnika wypierdzielania kasy w powietrze... 5 minut błyskotek i 10 tysi albo więcej poszlo się je-ć... nie na moje nerwy, ta zabawa... reszta imprez ? hm - co górale maja wspólnego z prawami miejskim miasta nad morzem? podobnie siostra faustyna ? chyba tyle, że ktoś pisał scenariusz obchodów po pijaku... bez urazy... ale może jestem juz starym zgorzkniałym pierdzielem... może młodym taki misz masz sie podoba ? dobranoc.
ps.
podobała mi się inscenizacja historyczna i jarmark jest ok,

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 23:29
przez monika n-k
hm... a myslisz ze gdyby nie wydali tych 10tys( jak sugerujesz) Ty bys wychaczył kase?
no możę... :wink:
skocz na piwko :) to Ci poprawi nastroj:)

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 23:41
przez Tisaja
Byłam na otwarciu, przemówieniach.. itd. :lol:
Przypadkiem... przechodziłam, usłyszałam i zajrzałam...

A fajerwerki oglądałam z domu... ;/
Gdybym wiedziała, ze będą sztuczne ognie podpełzłabym bliżej...
A tak- zastały mnie przy malowaniu pazurów... w ciszy i spokoju pokoiku... i lekko zrujnowały moja błogą-weekendową samotność... :lol:

To , co widziałam było piękne... :roll:

"-Widzisz bunkry?
- Nie ale tez jest zajebiscie... " :lol:

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 03:40
przez Vin
aaajjjjj szkoda, ze nie wiedizalam bo bym poszla

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 05:16
przez Flo
fajerwerki to mialem w bloku w nocy jak wybuchl pozar w piwnicy

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 07:13
przez Didi
sasiadka z dolu warczala na balkonie czy kogos nie [beeeep] o tej godzinie walic fajerwerkami a walilo dosc glosno jak na takie slabe ognie ;p

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 08:39
przez telka_es
a to wszystko z jakiej okazji ?? ?? ??

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 10:25
przez monika n-k
witam .tak słysze od rana ,że w parku juz grają:)
zapowiada się miły dzień ;)

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 13:05
przez Mafi
Dni Kołobrzegu?

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 13:54
przez McCool
A wieczorem zaśpiewa Jamal. Tylko nie rozumiem czemu jego koncert upchali na ten mały placyk za halą Milenium.

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 21:55
przez mimoza
byłem na początku jamala - nieźle - atmosferka też ciekawa - trawą jedzie aż po komendę.... ech - już wiem dlaczego nie śpiewają na skwerze pionierów - bo dyżurny policjant musiałby ich aresztować za nawoływanie do legalizacji zioła a tak może udawać, ze o niczym nie wie... jak wszyscy... wywiad na gp w tygodniu wrzucę, bardzo... bardzo ciekawy...

PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 22:22
przez McCool
"Sadzić. Palić. Zalegalizować"

i wszystko jasne :)

koncert rzeczywiście niezły. ten zespół z Darłowa przed też niczego sobie był.