Strona 1 z 2

katastrofa dla piwoszy

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 08:51
przez james
http://wiadomosci.o2.pl/?s=260&t=363444

i co teraz bedzie?proponuje masowe podwyzki w zakladach pracy coby z lekkim sercem mozna bylo napic sie kilku litrow piwka :twisted:
ciezkie zywot mlodego alkoholika :wink:

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 08:58
przez cichy
i niczego nie bedzie :/ :evil:
nawet piwa nie bedzie mozna sie napic :evil:

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 08:59
przez barmaid
U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny :twisted: Ale musicie byc grzeczni :)

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 09:59
przez james
barmaid napisał(a):U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny :twisted: Ale musicie byc grzeczni :)


tyle ze w latarni nie da sie byc...grzecznym :wink: :lol: :twisted:

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 10:20
przez cichy
barmaid napisał(a):U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny :twisted: Ale musicie byc grzeczni :)

jakbyscie jeszcze przeniesli latarnie blizej centrum to bym Was czcil i wielbil ;) :P

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 11:30
przez Agunia
WZT napisał(a):i co ja biedny teraz bede pil????

trzeba bedzie robic zapasy :D


ja zaczynam od dzisiaj :twisted:
chamstwo pospolite poprostu! :evil:
;)

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 11:44
przez james
dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE :lol: :wink:
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi :lol:

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 11:54
przez Agunia
james napisał(a):dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE :lol: :wink:
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi :lol:


tu się nie ma co śmiać :P
jeszcze trochę i piwo będzie alkoholem luksusowym niczym dobre wino, albo whisky :P

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 16:30
przez Flo
Dorosły Polak wypija około 78 litrów piwa w ciągu roku. To dwukrotnie więcej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W tym rankingu gonimy Czechów, Niemców i Słowaków, którzy doskonale znają walory piwa.


podwyzka 160zl rocznie (zlotowka za pol litra) nie zatrzyma mnie przed byciem piwoszem :twisted:

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 18:28
przez McCool
Jeszcze jakby tak informacje o wzroście ceny wódki podali, to mur beton - ludzie wyjdą na ulice! :twisted:

PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 18:51
przez Trojan
uff , już myślałem , przecież to "Fakt" zapowiada , a z tego co mi wiadomo to oni z faktami lubią się mijać