katastrofa dla piwoszy

Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 08:51
przez james
http://wiadomosci.o2.pl/?s=260&t=363444
i co teraz bedzie?proponuje masowe podwyzki w zakladach pracy coby z lekkim sercem mozna bylo napic sie kilku litrow piwka
ciezkie zywot mlodego alkoholika


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 08:58
przez cichy
i niczego nie bedzie
nawet piwa nie bedzie mozna sie napic


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 08:59
przez barmaid
U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny

Ale musicie byc grzeczni


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 09:59
przez james

Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 10:20
przez cichy
barmaid napisał(a):U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny

Ale musicie byc grzeczni

jakbyscie jeszcze przeniesli latarnie blizej centrum to bym Was czcil i wielbil


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 11:30
przez Agunia
WZT napisał(a):i co ja biedny teraz bede pil????
trzeba bedzie robic zapasy

ja zaczynam od dzisiaj
chamstwo pospolite poprostu!


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 11:44
przez james
dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 11:54
przez Agunia
james napisał(a):dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi

tu się nie ma co śmiać
jeszcze trochę i piwo będzie alkoholem luksusowym niczym dobre wino, albo whisky


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 16:30
przez Flo
Dorosły Polak wypija około 78 litrów piwa w ciągu roku. To dwukrotnie więcej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W tym rankingu gonimy Czechów, Niemców i Słowaków, którzy doskonale znają walory piwa.
podwyzka 160zl rocznie (zlotowka za pol litra) nie zatrzyma mnie przed byciem piwoszem


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 18:28
przez McCool
Jeszcze jakby tak informacje o wzroście ceny wódki podali, to mur beton - ludzie wyjdą na ulice!


Napisane:
piątek, 18 maja 2007, 18:51
przez Trojan
uff , już myślałem , przecież to "Fakt" zapowiada , a z tego co mi wiadomo to oni z faktami lubią się mijać