Strona 1 z 1

akt notarialny w Kolobrzegu

PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 06:38
przez yen
Ile płaciliscie ostatnimi czasy za wszystkie formalności związane z aktem notarialnym i wpisem do księgi wieczystej? Orientujecie się jakie prowizje za ww. pobierają prawnicy w Kołobrzegu?

PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 10:37
przez Generał
Wszyscy takie same w/g taksy notarialnej.
Tak jest w całym kraju, nie istnieje konkurencja pomiędzy członkami korporacji.

PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 10:39
przez Generał

PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 15:54
przez tanguage
Tak ale to jest maksymalna wysokosc ktora okresla taksa notarialna wiec rozne beda oplaty u roznych notariuszy, podobno u jednego notariusza z Białogardu oplaty sa o ok 50% nizsze niz u nas w Kolobrzegu.

PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 21:47
przez Colberg
Generał napisał(a):Wszyscy takie same w/g taksy notarialnej.
Tak jest w całym kraju, nie istnieje konkurencja pomiędzy członkami korporacji.


Fakt. Konkurencji raczej nie ma. Ale... sam płaciłem niedawno kilkaset złotych mniej u jednego z kołobrzeskich notariuszy. Czasem od chęci zysku ważniejsza jest sympatia... :)