Strona 1 z 1

gdzie naprawic Zenita ?

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 08:57
przez rymek
Witam

Jak w temacie, gdzie mozna sie zglosic z naprawa starego poczciwego Zenita ? (Najlepiej w Kolobrzegu) Wlasciwie nic powaznego, ale cos skopalo mi sie, ze nie moge dobrze zamontowac innych obiektywow. Ten co mam standardowy - jest w porzadku, jak chce zamonotwac 2 inne to sie nie da (wczesniej, pare lat temu sie dalo). Ktos cos wie jak co jak i z czym ? (=

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 09:10
przez Bruno
IMHO jakakolwiek naprawa nie ma sensu - za pare dyszek mozna kupic druga sztuke na allegro i miec na czesci staruszka...

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 09:22
przez rymek
Po co bawic sie z allegro skoro za 10 zl mozna to naprawic, tylko zeby ktos taki byl, dlatego pytam

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 09:55
przez FiDo
rymo, w kg nie naprawisz. jesli Ci bardzo zalezy, wyslij mi do Lodzi

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 10:41
przez rymek
Od razu widac, ze porzadny czlowiek (=

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 23:04
przez rymek
abyr napisał(a):Ja ze swoim sprzętem jeździłem do Szczecina. Zakład naprawiający zenity jest gdzieś na Aleii Piastów
pozdrawiam
Wiesław Trojanowicz


Dzieki za info, chociaz bardziej sie oplaca kupic cos z allegro niz wybrac sie do Szczecina albo Lodzi(=

No coz, pozostaje mi standard a mam taka fajna duze lunete :(