Strona 1 z 1

Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę

PostNapisane: sobota, 5 maja 2007, 22:25
przez mimoza
Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę - odbędzie się w tym roku w Kołobrzegu. Przybywa około 50 literatów wszelkiej maści.


Termin (14)*15-17 VI 2007
zjazd formalnie zacznie się w piątek, nieformalnie mile widziani fabrykanci dzień wcześniej
Uczestnicy: zarejestrowani użytkownicy http://www.portalliteracki.pl i osoby im towarzyszące, ewentualnie sympatycy. Obcy poeci niemile widziani.
Wstępny zarys programu kulturalno - oświatowego:
- powitanie
- rewizja
- złożenie kwiatów pod pomnikiem sanitariuszki
- występ zespołu pieśni i tańca [beeeeep]
- wieczór poezji religijno-patriotycznej
- wykład Wodza o semantycznych nadużyciach użytkowników FL
- warta honorowa pod pomnikiem zaślubin

Wasz kaowiec
Ryba


Co powinni zobaczyć poeci i pisarze - w naszym mieście?
proszę o propozycje - żeby wypadło godnie.

PostNapisane: niedziela, 6 maja 2007, 01:21
przez cushu
Monopolowy.
Ewentualnie kilka.

Re: Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę

PostNapisane: niedziela, 6 maja 2007, 08:36
przez mimoza
WZT napisał(a):
mimoza napisał(a):- występ zespołu pieśni i tańca [beeeeep]


Co powinni zobaczyć poeci i pisarze - w naszym mieście?
proszę o propozycje - żeby wypadło godnie.


jak to zobacza to napewno na nic innego nie beda zwracac uwagi.....:P :D

a co do ogladania miasta to chyba standart- molo , pomnik zaslubin, latarnia, starowka, katedra i jeszcze jakies pomniki miejsca pamieci....

Czy ktos znany przyjedzie daj liste ..


lista uczestników na www FL,.