Co na śniadanko? :)
Ja dzisiaj ukochane tosty z dzemem truskawkowym i kawa espresso 




cichy napisał(a):6 jajek na jajecznice z cebulka i kielbasa, 5 kromek i herbata

Achaja napisał(a):ja mam kawe...
coś mi sie przytylo... trzeba o siebie zadbac...
Achaja napisał(a):ja mam kawe...
coś mi sie przytylo... trzeba o siebie zadbac...
myśliwiec napisał(a):
kochanego cialka nigdy za wiele
ja diete jak wroce rozpoczne![]()
po raz kolejny zreszta

myśliwiec napisał(a):cichy napisał(a):6 jajek na jajecznice z cebulka i kielbasa, 5 kromek i herbata
ladnie pojechales
choc jak robimy jajowe w domku to tez jakos 10 jajek idzie, do tego pomidory, cebulka i szczypiorek



dziewuszka napisał(a):Biedna kura,,,
A Tobie się pory nie pomyliły? Cycki na śniadanie????


) Te czasy minęły bezpowrotnie..
