Strona 1 z 1

czyżby wielki powrót disco polo ? ? ?

PostNapisane: wtorek, 1 maja 2007, 14:02
przez telka_es
http://www.youtube.com/watch?v=_xfOl0HqUDQ

powról lat 90 ?? ?? ??

co o tym sądzicie ? Zbyszek Hołdys stwierdził że skazani jesteśmy na dis polo, tak jak amerykanie na country, Disco wyrasta z naszych uwarunkowań kuturowych polek i oberków.... ciekawe czy wszyscy są na to skazani........

PostNapisane: wtorek, 1 maja 2007, 14:59
przez McCool
Hmmm. Po minięciu epoki "manieczek" to disco polo jest najlepszą muzyką, przy której się młodzi na 8nastkach bawią :)

PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 10:37
przez McCool
WZT napisał(a):nietylko na 18 cos takiego leci :D

u mnie w domu można regularnie usłyszeć :twisted:

PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 11:02
przez telka_es
ja nie zapomne jak dwa lata temu na spontanie zrywając się z wykładów z prawa administracyjnego pojechaliśmy do karpacza..... to kawałek drogi, a w ta i z powrotem cały czas a auce leciała jedna płytka...... żeśmy sie uśmiali i wyśpiewali - mały karaoke szoł w aucie......... tylko kierowca miał już dość bo niestety on wszystko na trzeźwo przyjmował.... więc rozumiem że musiało mu być ciężko..... :wink:

ale co przy disco sie wybawiliśmy i uśmialiśmy to nasze
:roll: świrusy :roll:
hehhehee