Ive Mendes w Kołobrzegu
Ive Mendes w Kołobrzegu
Beacie gratulacje za kontrakt - w końcu coś ponad kiełbasy i piwo... będzie wydarzenie na poziomie... a chałturnym parówkożercom mówimy zdecydowane - PRECZ od granic miasta... oby tak dalej...
Beacie gratulacje za kontrakt - w końcu coś ponad kiełbasy i piwo... będzie wydarzenie na poziomie... a chałturnym parówkożercom mówimy zdecydowane - PRECZ od granic miasta... oby tak dalej...
Ale kiedy będzie ten koncert?

![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Do rapu nic nie mam, ale zastanów sie co piszesz padalec
A ja polecam