Strona 1 z 1

Ive Mendes w Kołobrzegu

PostNapisane: czwartek, 26 kwi 2007, 11:32
przez mimoza
Ive Mendes w Kołobrzegu

Beacie gratulacje za kontrakt - w końcu coś ponad kiełbasy i piwo... będzie wydarzenie na poziomie... a chałturnym parówkożercom mówimy zdecydowane - PRECZ od granic miasta... oby tak dalej...

PostNapisane: czwartek, 26 kwi 2007, 11:37
przez j0shu4
no beacie i rafalowi jak pisalem wczesniej
do tego zalatwic patronat trojki i mamy swietna impreze :)
jestem spokojny o promocje i kulture bo takiego otwarcia z wysokiego C nikt sie nie spodziewal
gdyby tylko dalo sie jeszcze zrobic porzadek z Mokiem byloby ............... :)

PostNapisane: czwartek, 26 kwi 2007, 11:45
przez mimoza
j0shu4 napisał(a):no beacie i rafalowi jak pisalem wczesniej
do tego zalatwic patronat trojki i mamy swietna impreze :)
jestem spokojny o promocje i kulture bo takiego otwarcia z wysokiego C nikt sie nie spodziewal
gdyby tylko dalo sie jeszcze zrobic porzadek z Mokiem byloby ............... :)


sor,. j0shu - nie czytałem... wcześniej,
z tym wysokim C - to spokojnie... mam nadzieje że Beata dopiero zaszaleje w przyszłym roku z niewielką pomocą przyjaciół z klubu sierżanta pipera czyli pieprza... pozdr,.

PostNapisane: poniedziałek, 30 kwi 2007, 00:30
przez sara
j0shu4 napisał(a):no beacie i rafalowi jak pisalem wczesniej
do tego zalatwic patronat trojki i mamy swietna impreze :)
jestem spokojny o promocje i kulture bo takiego otwarcia z wysokiego C nikt sie nie spodziewal
gdyby tylko dalo sie jeszcze zrobic porzadek z Mokiem byloby ............... :)

I to jest właśnie to! MOK POD PŁOT! Trzeba zrobić porządek z byle jakością MOK-u. Trzeba zrobić porządek z arogancją urzędniczą w tym miejscu i sobiepaństwem. A kolesiostwo też przy okazji wykluczyć. Popieram!

PostNapisane: poniedziałek, 30 kwi 2007, 07:16
przez mimoza
mok to super instytucja - dobrze tam płacą... super... ktoś w kampanii mówił, że będzie tam jeszcze lepiej... ale widać, lepiej już być nie może...

PostNapisane: poniedziałek, 30 kwi 2007, 08:26
przez Tisaja
:shock: Ale kiedy będzie ten koncert?
Musze powiedzieć, ze to wieeelkie COŚ ! :shock:
:roll:

PostNapisane: poniedziałek, 30 kwi 2007, 08:33
przez barmaid
24 - 06 -2007 amfiteatr godzina 20 :) a silky smooth pop jazz diva. Bardzo mi się podoba to określenie :]

PostNapisane: poniedziałek, 30 kwi 2007, 19:13
przez padalec_
Iwe Mendoz to syf, nawet nie wiem co to jest. Ja słucham tylko rapu i w związku z tym żądam kaliber albo w ostateczności cypress hill.

PostNapisane: wtorek, 1 maja 2007, 15:40
przez barmaid
Jak nie wiesz kto to Ive Mendes, to skąd wiesz, że syf ?? Do rapu nic nie mam, ale zastanów sie co piszesz padalec :p A ja polecam :)

PostNapisane: wtorek, 1 maja 2007, 17:26
przez mimoza
padalec_ napisał(a):Iwe Mendoz to syf, nawet nie wiem co to jest. Ja słucham tylko rapu i w związku z tym żądam kaliber albo w ostateczności cypress hill.


rap zdechł - 12 lat temu, daj spokój, jakieś pogrobowe gusta wspominasz... słuchaj muzy energetycznej ... pobudzającej a nie dołującego mada faka etc... bezurazy -