Ive Mendes w Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Ive Mendes w Kołobrzegu

Postprzez mimoza » czwartek, 26 kwi 2007, 11:32

Ive Mendes w Kołobrzegu

Beacie gratulacje za kontrakt - w końcu coś ponad kiełbasy i piwo... będzie wydarzenie na poziomie... a chałturnym parówkożercom mówimy zdecydowane - PRECZ od granic miasta... oby tak dalej...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez j0shu4 » czwartek, 26 kwi 2007, 11:37

no beacie i rafalowi jak pisalem wczesniej
do tego zalatwic patronat trojki i mamy swietna impreze :)
jestem spokojny o promocje i kulture bo takiego otwarcia z wysokiego C nikt sie nie spodziewal
gdyby tylko dalo sie jeszcze zrobic porzadek z Mokiem byloby ............... :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » czwartek, 26 kwi 2007, 11:45

j0shu4 napisał(a):no beacie i rafalowi jak pisalem wczesniej
do tego zalatwic patronat trojki i mamy swietna impreze :)
jestem spokojny o promocje i kulture bo takiego otwarcia z wysokiego C nikt sie nie spodziewal
gdyby tylko dalo sie jeszcze zrobic porzadek z Mokiem byloby ............... :)


sor,. j0shu - nie czytałem... wcześniej,
z tym wysokim C - to spokojnie... mam nadzieje że Beata dopiero zaszaleje w przyszłym roku z niewielką pomocą przyjaciół z klubu sierżanta pipera czyli pieprza... pozdr,.
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez sara » poniedziałek, 30 kwi 2007, 00:30

j0shu4 napisał(a):no beacie i rafalowi jak pisalem wczesniej
do tego zalatwic patronat trojki i mamy swietna impreze :)
jestem spokojny o promocje i kulture bo takiego otwarcia z wysokiego C nikt sie nie spodziewal
gdyby tylko dalo sie jeszcze zrobic porzadek z Mokiem byloby ............... :)

I to jest właśnie to! MOK POD PŁOT! Trzeba zrobić porządek z byle jakością MOK-u. Trzeba zrobić porządek z arogancją urzędniczą w tym miejscu i sobiepaństwem. A kolesiostwo też przy okazji wykluczyć. Popieram!
sara
Dyskutant
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 5 sie 2006, 21:47

Postprzez mimoza » poniedziałek, 30 kwi 2007, 07:16

mok to super instytucja - dobrze tam płacą... super... ktoś w kampanii mówił, że będzie tam jeszcze lepiej... ale widać, lepiej już być nie może...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 30 kwi 2007, 08:26

:shock: Ale kiedy będzie ten koncert?
Musze powiedzieć, ze to wieeelkie COŚ ! :shock:
:roll:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez barmaid » poniedziałek, 30 kwi 2007, 08:33

24 - 06 -2007 amfiteatr godzina 20 :) a silky smooth pop jazz diva. Bardzo mi się podoba to określenie :]
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez padalec_ » poniedziałek, 30 kwi 2007, 19:13

Iwe Mendoz to syf, nawet nie wiem co to jest. Ja słucham tylko rapu i w związku z tym żądam kaliber albo w ostateczności cypress hill.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez barmaid » wtorek, 1 maja 2007, 15:40

Jak nie wiesz kto to Ive Mendes, to skąd wiesz, że syf ?? Do rapu nic nie mam, ale zastanów sie co piszesz padalec :p A ja polecam :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez mimoza » wtorek, 1 maja 2007, 17:26

padalec_ napisał(a):Iwe Mendoz to syf, nawet nie wiem co to jest. Ja słucham tylko rapu i w związku z tym żądam kaliber albo w ostateczności cypress hill.


rap zdechł - 12 lat temu, daj spokój, jakieś pogrobowe gusta wspominasz... słuchaj muzy energetycznej ... pobudzającej a nie dołującego mada faka etc... bezurazy -
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości