
Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:00
przez loisslane
Ive Mendes? Nieźle. Ale Maryli chyba trochę ostatnio u nas za dużo. Przejadła się i nie każdy ma kolejny raz ochotę na Małgośkę.
Myslę jednak, że i Ive Mendes, i Dorota Miskiewicz, mimo że sa artystkami dużego formatu, ich wybór na taki koncert nie jest najszczęśliwszy. Kameralne spotkanie - jak najbardziej. Ale ludzie przychodzący na imprezę masową spragnieni są prostej rozrywki, artysty nie tyle ambitnego, co spiewającego piosenki znane, wesołe i wpadające w ucho. Jazz jest na to za ciężki.

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:01
przez Deja Vu

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:11
przez Deja Vu
Hasky napisał(a):Deja Vu napisał(a):http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=17243
Znalazłeś sobie stronkę z darmową reklamą?
Nie wiem czy wiesz, ale załozyłem tutaj specjalnie temat ponieważ nie każdy ma dostep do działu "Miasto Kołobrzeg", tutaj może wywiązać się ciekawa dyskusja na ten temat bo od tego to forum wkoncu jest. A o reklame nie musze dbać bo jest wystarczająca także proszę cie uprzejmie "zamilcz". Bez odbioru
Nie wątpię - zwłaszcz wasze forum.

Re: Dni Morza - wystąpią

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:13
przez j0shu4
Hasky napisał(a):- Kod: Zaznacz cały
Dzisiaj ( tj. 26.04.07 ) o godz.9.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się konferencja prasowa na której został przedstawiony plan koncertu Centralnych Dni Morza. Jak oficjalnie poinformowały władze miasta podczas obchodów wystąpią:
Więcej na
Gazeta Pracy Kolobrzeg Co myslicie o tych Gwiazdach. kolejny niewypał czy trafili w setkę ?
popraw najpierw byki
* godz. 20.00 - 24.00
Część artystyczna w amfiteatrze
o Koncert z Maryli Rodowici – jako saport: Przegląd Artystyczny zespołów z Kołobrzegu
o Widowisko pirotechniczne "Sen Nocy Świętojańskiej"
o Karaibska Noc z Neptunem
24 czerwca - niedziela
* godz. 15.00 - 22.00
Cykl imprez na plaży:
o godz. 15.00 - Program artystyczny pt. "Wiatr od morza" - prezentacje amatorskiego ruchu kulturalnego n
o godz. 18.00 - Widowisko pt. "Hulanki Wilków Morskich" na plaży
o godz. 20.00 - "Bal u Neptuna" - koncerty w amfiteatrze – wystąpią Ive Mendel, Dorota Mickiewicz, Tatiana Okupnik
Ive Mendes ..................... hmmmmmmmmmmmmmmm zajebiscie
w koncu koncert z najwyzszej polki brawo dla rafala i beaty
![thankyou [smilie=thankyou.gif]](./images/smilies/thankyou.gif)

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:13
przez loisslane
Chłopcy, spokój! Skupcie się proszę na stronie merytorycznej.
Co do koncertu, nadzieja w Tatianie Okupnik. Nie każdy może ją lubi, ale trzeba przyznać, że dziewczyna potrafi rozruszać widownię na koncertach.

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:14
przez loisslane
Czy ja mam cos ze wzrokiem, czy "wystapi Dorota MICKIEWICZ" i "Ive MENDEL"?


Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:16
przez j0shu4
Hasky napisał(a):Deja Vu napisał(a):http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=17243
Znalazłeś sobie stronkę z darmową reklamą?
Nie wiem czy wiesz, ale załozyłem tutaj specjalnie temat ponieważ nie każdy ma dostep do działu "Miasto Kołobrzeg", tutaj może wywiązać się ciekawa dyskusja na ten temat bo od tego to forum wkoncu jest. A o reklame nie musze dbać bo jest wystarczająca także proszę cie uprzejmie "zamilcz". Bez odbioru
reklama wystarczajaca tak jak sklepu internetowego ktory firmujesz
zapytaj przy okazji kogos z branzy jak sie taki sklep prowadzi bo chyba nie bardzo masz pojecie , nie wspomne ze klientow tez macie w dupie

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 11:19
przez Deja Vu
Byki poprawiłeś? Jak nie to do roboty.

Napisane:
czwartek, 26 kwi 2007, 12:29
przez j0shu4
Hasky napisał(a):j0shu4 napisał(a):reklama wystarczajaca tak jak sklepu internetowego ktory firmujesz
zapytaj przy okazji kogos z branzy jak sie taki sklep prowadzi bo chyba nie bardzo masz pojecie , nie wspomne ze klientow tez macie w dupie
Najpierw dokładnie popatrz. Sklep który firmuje wiemy jak sie prowadzi, a istnieje już pod inna nazwa
http://www.m-complex.pl/ . Potrafisz widze tylko publicznie dogryzać innym . jak masz czas to siadz i zrob sam sobie sklep.
no problem pol godziny z osCommerce i sklep gotowy lacznie z gospodarka magazynowa i fakturami
jak nie mam na cos czasu to sie za to nie zabieram rozumiesz ?
chodzilo mi np. o kontakt z klientem lub sprzedawanie nieistniejacego towaru
tu nie chodzilo o dogryzanie tylko stwierdzenie faktu , mam go poprzec przykladem ?