Strona 1 z 5

ZLOT 2 MAJ :))

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 19:58
przez Budyn
CO ja bede sie dlugo rozpisywal 2 maj zlot obecnosc obowiazkowa :)

ANtidotum godzina 20

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:06
przez Flo
:twisted:

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:14
przez FiDo
i godzine bedziecie stali pod brama?:P

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:14
przez Didi
Fajnie ze znow zlocik ale mala sugestia wierzcie badz nie nie wszyscy sa fanami tego miejsca i im nie odpowiada klimat i stopien zadymienia tego lokalu moze uda sie cos na powietrzu zorganizowac albo w jakims innym miejscu ?

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:16
przez Flo
Didi napisał(a):Fajnie ze znow zlocik ale mala sugestia wierzcie badz nie nie wszyscy sa fanami tego miejsca i im nie odpowiada klimat i stopien zadymienia tego lokalu moze uda sie cos na powietrzu zorganizowac albo w jakims innym miejscu ?


to daj propozycje a nie tylko marudzisz Pulpecik :twisted:

Ja tam jestem za plenerem ale czy pogoda bedzie?

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:17
przez FiDo
jak bedzie pogoda to ja z checia na wino pod molo

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:18
przez Budyn
A moze otworzymy sezon OGNISKOWY :twisted:

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:19
przez Flo
FiDo napisał(a):jak bedzie pogoda to ja z checia na wino pod molo


bedziesz w Kagie?

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:25
przez FiDo
no mowie, ze z checia na wino. to chyba bede, nie? :P

ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal :twisted:

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:26
przez Flo
FiDo napisał(a):no mowie, ze z checia na wino. to chyba bede, nie? :P

ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal :twisted:


sie pojdzie na plaze i heja

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:28
przez Agunia__
kude i znowu za wczesnie...

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:28
przez Budyn
obojetnie gdzie byle wsciekle byly i aby sponiewieralo :P

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 20:37
przez Didi
Florianno zaproponowalem wiec spotkanie na swiezym powietrzu :|

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 21:53
przez kamila
FiDo napisał(a):ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal :twisted:
jak dla mnie to możesz bez ubrań przyjechać :twisted: