ZLOT 2 MAJ :))
CO ja bede sie dlugo rozpisywal 2 maj zlot obecnosc obowiazkowa
ANtidotum godzina 20
ANtidotum godzina 20

Didi napisał(a):Fajnie ze znow zlocik ale mala sugestia wierzcie badz nie nie wszyscy sa fanami tego miejsca i im nie odpowiada klimat i stopien zadymienia tego lokalu moze uda sie cos na powietrzu zorganizowac albo w jakims innym miejscu ?

FiDo napisał(a):jak bedzie pogoda to ja z checia na wino pod molo

FiDo napisał(a):no mowie, ze z checia na wino. to chyba bede, nie?
ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal


jak dla mnie to możesz bez ubrań przyjechaćFiDo napisał(a):ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal![]()
