Strona 1 z 2

Rejestracje okazjonalne

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 07:21
przez Didi
Tak mnie natknęło jak zobaczyłem śmieciarkę Corimpu z rejestracją C0 RIMP Język A, że jeszcze ten temat nie był poruszany czekam na wypowiedzenie się w tym temacie. Jakie dziwne rejestracje widzieliście? Szef mojego byłego biura rachunkowego jeździ czarnym merolem C0 XXX Przy okazji natknąłem się na stronkę: http://rejestracja.blog.pl/ Całkiem sympatyczne.

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 07:22
przez Didi
Zdjec takowych nie mam ale po kolobrzegu kilka imiennych jezdzi tyle ze nic specjalnego ZO TOBIS, ZO MAJA, ZO 000000

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 07:40
przez telka_es
ZO ASIA

i chyba ZO WOLNY chyba taka rejestracja........

wiecej m sie w oczy nie rzyciło.... a w/w to juz bardzo dawno temu widziałam...... jak w kg częściej bywałam........

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 07:51
przez Didi
no tak zapomnialem o sasiadce hehe i o Wolnym tzn on juz wolny nie jest ale mowi ze lubi swoja rejestracje hehe

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 08:05
przez telka_es
ja bym sobie dała PIMPEK :lol:

hehehhehe

ale śmiechu by było........a co ekstrawagancko musi być........ :twisted:

tylko żeby mieć taką rejestracje trzeba mieć jakieś super autko.... bo przy klekotku to by tak trochce dziwnie wyglądało........

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 08:58
przez padalec_
Tablica z Poznania: PO JEEP

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 09:24
przez Trojan
z takich rejestracji , najlepsza jaką widziałem to: SO GOOD

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 12:49
przez Martius
Barbi :lol:
oraz 666

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 13:31
przez ewe
Rejestracje byłyby może i fajne jak na dalekim zachodzie , gdyby nie trzeba by było umieszczać pierwszej litery np ZO , i właściciele nie musieliby kombinować co by tu pasowało by do tych literek.

Fajne to jest ale "BOY" "GIRL" czy "PLAYBOY" itp. a nie jakaś nieudana kopia fajnych rejestracji np. "ZO ASIA" . Bo co to ma znaczyć niby , że Asia jest z zoo ?
I to jest właśnie śmieszne.

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 13:32
przez ewe
P.S. Zapomniałem , te przerwy po pierwszych literach wszystko psuja , a jeśli do tego dodać jeszcze ,że kilka aut może mieć taką samą rejestracje to juz jest bzdura

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 20:58
przez Koala
porsche cayenne

Z0 BRAVO

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 09:28
przez EKG
Jest jeszcze ZO HAM na Hamerze R. z Gościna :wink: