Rejestracje okazjonalne

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Rejestracje okazjonalne

Postprzez Didi » sobota, 21 kwi 2007, 07:21

Tak mnie natknęło jak zobaczyłem śmieciarkę Corimpu z rejestracją C0 RIMP Język A, że jeszcze ten temat nie był poruszany czekam na wypowiedzenie się w tym temacie. Jakie dziwne rejestracje widzieliście? Szef mojego byłego biura rachunkowego jeździ czarnym merolem C0 XXX Przy okazji natknąłem się na stronkę: http://rejestracja.blog.pl/ Całkiem sympatyczne.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » sobota, 21 kwi 2007, 07:22

Zdjec takowych nie mam ale po kolobrzegu kilka imiennych jezdzi tyle ze nic specjalnego ZO TOBIS, ZO MAJA, ZO 000000
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » sobota, 21 kwi 2007, 07:40

ZO ASIA

i chyba ZO WOLNY chyba taka rejestracja........

wiecej m sie w oczy nie rzyciło.... a w/w to juz bardzo dawno temu widziałam...... jak w kg częściej bywałam........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Didi » sobota, 21 kwi 2007, 07:51

no tak zapomnialem o sasiadce hehe i o Wolnym tzn on juz wolny nie jest ale mowi ze lubi swoja rejestracje hehe
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » sobota, 21 kwi 2007, 08:05

ja bym sobie dała PIMPEK :lol:

hehehhehe

ale śmiechu by było........a co ekstrawagancko musi być........ :twisted:

tylko żeby mieć taką rejestracje trzeba mieć jakieś super autko.... bo przy klekotku to by tak trochce dziwnie wyglądało........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez padalec_ » sobota, 21 kwi 2007, 08:58

Tablica z Poznania: PO JEEP
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Trojan » sobota, 21 kwi 2007, 09:24

z takich rejestracji , najlepsza jaką widziałem to: SO GOOD
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Martius » sobota, 21 kwi 2007, 12:49

Barbi :lol:
oraz 666
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » poniedziałek, 23 kwi 2007, 13:31

Rejestracje byłyby może i fajne jak na dalekim zachodzie , gdyby nie trzeba by było umieszczać pierwszej litery np ZO , i właściciele nie musieliby kombinować co by tu pasowało by do tych literek.

Fajne to jest ale "BOY" "GIRL" czy "PLAYBOY" itp. a nie jakaś nieudana kopia fajnych rejestracji np. "ZO ASIA" . Bo co to ma znaczyć niby , że Asia jest z zoo ?
I to jest właśnie śmieszne.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » poniedziałek, 23 kwi 2007, 13:32

P.S. Zapomniałem , te przerwy po pierwszych literach wszystko psuja , a jeśli do tego dodać jeszcze ,że kilka aut może mieć taką samą rejestracje to juz jest bzdura
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Koala » poniedziałek, 23 kwi 2007, 20:58

porsche cayenne

Z0 BRAVO
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez EKG » wtorek, 24 kwi 2007, 09:28

Jest jeszcze ZO HAM na Hamerze R. z Gościna :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości