Strona 1 z 4

Staż w WKU Kołobrzeg

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 19:21
przez Tom
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kołobrzegu poszukuje chętnych do odbycia stażu na stanowiskach pracowników biurowych.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie;
- podstawowa znajomość obsługi komputera;

Na staż mogą zostać skierowani:
- bezrobotni do 25 lat;
- bezrobotni do 27 lat (pod warunkiem, że nie minęło 12 miesięcy od daty określonej
w dyplomie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej);

Bezrobotnemu w trakcie trwania stażu przysługuje:
- stypendium w wysokości zasiłku dla bezrobotnych wypłacane przez urząd pracy,
- 2 dni wolne za każde 30 dni kalendarzowych odbywania stażu.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu pok. 18 lub uzyskać informacje w WKU w Kołobrzegu tel. 094 3522900 w. 220.

Re: Staż w WKU Kołobrzeg

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 19:42
przez Agunia
Tom napisał(a):- stypendium w wysokości zasiłku dla bezrobotnych wypłacane przez urząd pracy,


to może napisz ile to wynosi? :P
na pewno będzie tłum chętnych

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 08:30
przez Martius
:twisted:
wyzysk

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 14:24
przez james
a jak odbede taki staz to nie bede musial isc do wojska :lol: :wink: :twisted: :P ??

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 14:56
przez telka_es
a ja mam pytnko....


czy ktoś może wie, jakie długie są teraz staże - chodzi mi o minimum konieczne..
bo może bym sie na jakiś załapała....... ale na dlugo nie chce........... :D

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 16:02
przez Budyn
idzisz na ile chcesz jak znajdziesz prace mozesz zerezygnowac

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 17:14
przez Mafi
Budyn napisał(a):idzisz na ile chcesz jak znajdziesz prace mozesz zerezygnowac

Jak to idziesz na ile chcesz? Idzie się na tyle na ile urząd pracy dostał pieniądze i na tyle na ile skierował. Bo mowa tu chyba o stażach dla absolwentów?

Kiedyś były na 3 m-ce, 6 lub 9. Nie wiem czy dalej tak jest czy nie.

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 17:26
przez astic
Teraz przysługuje 12 miesięcy każdemu, pieniędzy na starze nie brakuje. Z reguły umowę podpisuję się na 3 lub 6 miesięcy. Ja miałem dwie umowy na 6 miesięcy w trakcie znalazłem prace i bez problemu można zrezygnować. Wynagrodzenie bajkowe 420.27 PLN

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 19:54
przez telka_es
czyli 3 miesięczne są teraz dostępne ???

bo ja dłuższego nie chce.......... w przeciwieństwie do innych... a pracy nie zamierzam szukać tylko wakacyjny staż sobie załatwić by zając czas a przy okazji by było pożytecznie......... :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 20:27
przez Flo
skorp!on napisał(a):420,27 czy 1420,27? Mój znajomy szuka roboty, ale ta pierwsza sumka to chyba błąd?


420,27 kolego, to zaden blad. To staz a nie robota za godziwe pieniadze :)

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 21:08
przez astic
Flo napisał(a):
skorp!on napisał(a):420,27 czy 1420,27? Mój znajomy szuka roboty, ale ta pierwsza sumka to chyba błąd?


420,27 kolego, to zaden blad. To staz a nie robota za godziwe pieniadze :)


Ta godziwe :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 21:19
przez Flo
astic napisał(a):
Flo napisał(a):
skorp!on napisał(a):420,27 czy 1420,27? Mój znajomy szuka roboty, ale ta pierwsza sumka to chyba błąd?


420,27 kolego, to zaden blad. To staz a nie robota za godziwe pieniadze :)


Ta godziwe :lol: :lol: :lol: :lol:


godziwe czyli 1420 :)

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 08:22
przez telka_es
na rzeczywistość która nas otacza i jej pokusy to nawet 1420 nie jest godziwie.......

:cry:

zawsze na coś zabraknie.............
:(

PostNapisane: wtorek, 24 kwi 2007, 10:10
przez astic
telka_es napisał(a):na rzeczywistość która nas otacza i jej pokusy to nawet 1420 nie jest godziwie.......

:cry:

zawsze na coś zabraknie.............
:(



W miarę jedzenia apetyt rośnie i tak jak nawet ma się 1 000 000 to też na coś zabraknie.