Strona 1 z 2

Na Świruski urodziny temat życzeniowy :P

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 16:31
przez Agunia
Z okazji Twych **tych urodzin życzę Ci droga Kamiś, abyś:
piła mleko i rosła duża -> o taka :jupi:
żebyś miała dużo majteczek w kropeczki :aloha:
żebyś się opanowała - ale tylko czasami :hyhy:
no i najważniejsze.... żeby Romeo Cię kochał :miłość:

:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
[smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif]

Wszystkiego najlepsiejszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zaśpiewałabym sto lat, ale to Twoje urodziny, więc Ci tego nie zrobię :lol:

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 16:35
przez kamila
dziekuje :oops: , 15 dziś kończe.

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 17:47
przez redlovebloodgirl
Kamila, glupku stary jeden :P sto lat sto lat :* :)

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 20:20
przez mimoza
wielu wzruszeń nad pięknym życiem...

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 21:10
przez cichy
hmm...w sumie to nie zasluzyszas :wink: ale niech bedzie :p
Wszystkiego najlepszego Paskudo :* :urodziny:

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 21:17
przez Sylwia
jak ona ma urodziny, to ja też je mam :lol:

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 22:45
przez abebe
Kamyku mój Najmilszy Wszystkiego NAJ :D

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 22:55
przez cushu
Sylwia napisał(a):jak ona ma urodziny, to ja też je mam :lol:


ale że co? prowokacja? :lol:

PostNapisane: piątek, 20 kwi 2007, 23:02
przez Agunia
cushu napisał(a):
Sylwia napisał(a):jak ona ma urodziny, to ja też je mam :lol:


ale że co? prowokacja? :lol:


a może bliźniaczki? :lol:
najlepszego Sylwia :*
:lol:

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 01:00
przez FiDo
Julio, Sylwio, wszystkiego najlepszego :) spelnienia marzen itd, wiadomo :) zyczy Fido

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 03:59
przez kamila
cushu napisał(a):
Sylwia napisał(a):jak ona ma urodziny, to ja też je mam :lol:

ale że co? prowokacja? :lol:
dowiadywuj się :lol:

dziekuje wam wszystkim za życzenia, właśnie zjadłam parówke i mi się odbija :lol:

abebe napisał(a):Kamyku mój Najmilszy Wszystkiego NAJ :D
kamyk, mówiły tak namnie 2 osoby, hmmm...znamy się? :twisted:

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 07:43
przez Olcia
Kamila - urodziny?
co to za wałek? :twisted:
przecież ona ma 3 dni po mnie swoje urodziny :P


no ale może ja się nie znam.. :lol:

naj naj :*