i wiele, wiele innych...
Problemem będzie znalezienie osoby, która chcialaby przyjechać do Polski... Ale w końcu Kołobrzeg to nie Tumidaj koło Sieradza
Napisane: środa, 18 kwi 2007, 13:18
przez myśliwiec
hihihi
ja bym nie chciala zeby ktos mieszkal w moim domu
nie lubie obcych, z rodziny tez nie przyjmuje na wakacje
- chca przyjechac, pomoge znalezc tani hotel,
taka rodzinka .... jak cieplo i wakacje to tlumami by sie zwalala
jak zima i problemy to gubia Twoj telefon
sama tez wole niezobowiazujace hotele lub pensjonaty