Strona 1 z 1
123 w kolobrzezku?

Napisane:
czwartek, 12 kwi 2007, 14:16
przez abebe
Hej szaRA wiara! podobno Raz Dwa Trzy zagra w sobotę w Kołobrzegu, ktoś zna jakieś szczegóły. Słyszałem tylko, że bilety prawie pół bańki kosztują, w sobotę u łuczników? o 20?

Napisane:
czwartek, 12 kwi 2007, 14:19
przez cushu
Na mieście są plakaty. Bilety 35 zł jeśli dobrze pamiętam.

Napisane:
piątek, 13 kwi 2007, 13:22
przez Deja Vu
Cóż za reklama imprezy

Brawa dla organizatorów
![clap2 [smilie=clap2.gif]](./images/smilies/clap2.gif)

Napisane:
piątek, 13 kwi 2007, 13:27
przez j0shu4
a tobie znowu gorzej ?
Raz Dwa Trzy
Niedziela godz.20
Sala Konferencyjna Hali Milenium
piosenki Wojciecha Młynarskiego
zaprezentowane po raz pierwszy na festiwalu aktorskim we Wrocławiu
bilety 35 PLN
zdecydowanie warto przyjsc

Napisane:
piątek, 13 kwi 2007, 14:43
przez Deja Vu
j0shu4 napisał(a):a tobie znowu gorzej ?
Raz Dwa Trzy
Niedziela godz.20
Sala Konferencyjna Hali Milenium
piosenki Wojciecha Młynarskiego
zaprezentowane po raz pierwszy na festiwalu aktorskim we Wrocławiu
bilety 35 PLN
zdecydowanie warto przyjsc
Jesteś organizatorem? a to przepraszam.


Napisane:
piątek, 13 kwi 2007, 15:01
przez abebe
Rozmawiałem dzisiaj z kierownikiem hali Łuczniczka i mówił że w hali Łuczniczka będzie koncert a nie w sali konferencyjnej. to jak jest dżoszu?

Napisane:
piątek, 13 kwi 2007, 15:37
przez mimoza
dlatego warto żyć...

Napisane:
niedziela, 15 kwi 2007, 22:16
przez mimoza
byłem... rewelka... ! kto nie był niech żałuje... najlepsze nowe kawałki, "jeszcze w zielone gramy" Młynarskiego i "czy ty wiesz" Jacque`a Brela... no i bisy stare kawałki Nowaka