Strona 1 z 1

Przejazd na trasie Kolobrzeg-Berlin-Kolobrzeg

PostNapisane: poniedziałek, 9 kwi 2007, 15:43
przez MzK
Witam wszystkich

Czesto (prawie regularnie) podrozuje swoim autem z Kolobrzegu do Berlina (niedziela popoludnie/wieczor) i spowrotem (piatek lub czwartek po poludniu).
Jezdze prawie zawsze sam, dlatego mam praktycznie cale auto wolne.
Chetnie zabiore ze soba pasazerow :D .

Jestem osoba kulturalna, niepalaca i tego samego wymagam od swoich pasazerow :wink:
Oferuje bezpieczny przejazd wygodnym samochodem.
W Kolobrzegu obior/dowoz pod dom,
natomiast w Berlinie przejezdzam przez
Pankow->Alexanderplatz->Potsdamer Platz->Rathaus Steglitz.

Najblizszy wyjazd Niedziela 15.04.07

Cena za przejazd to 50PLN/os.

Ewentualny dowoz na lotnisko (Tegel / Schönefeld) jest mozliwy za doplata.

Kontakt: GG lub 885 423640 lub 0049 176 24769859



**jezeli umiescilem temat w zlym dziale to prosze MOD'a o powiadomienia zanim go skasuje lub przeniesienie do odpowiedniej kategorii

PostNapisane: poniedziałek, 9 kwi 2007, 19:22
przez Sowa
Dobry pomysł.Dotychczas morzystałem z transportu ze Szczecina na TEGEL. Może się przyda.