Strona 1 z 3

Do kogo zawitał Wielkanocny Zając?

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 13:57
przez Agunia
jak w temacie :P
pochwalcie się :twisted:

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 14:20
przez cushu
Ale o co chodzi z tym zającem?

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 14:20
przez Flo
cushu napisał(a):Ale o co chodzi z tym zającem?


no czym byl u Ciebie dzisiaj kroliczek z Playboya :twisted:

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 14:23
przez Agunia
Flo napisał(a):
cushu napisał(a):Ale o co chodzi z tym zającem?


no czym byl u Ciebie dzisiaj kroliczek z Playboya :twisted:


dokładniej to długonoga blondynka z uszami królika :twisted:


PS cushu: dzieciom na wielkanoc daje się jakieś drobne prezenty i mówi, ze to Zajączek przyszedł - coś w stylu Mikołajek :P

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 14:38
przez cushu
To mi się bardziej podoba wersja Flo :lol:

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 14:40
przez Agunia
cushu napisał(a):To mi się bardziej podoba wersja Flo :lol:


a gdzie jest wersja dla kobiet? :P
:twisted:

z resztą Flo tak gada, bo u niego Zając nie był - do niegrzecznych dzieci nie przychodzi :P

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:17
przez RaCiK
Nie ma żadnego zajączka, ani Św. Mikołaja :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:18
przez Agunia
RaCiK napisał(a):Nie ma żadnego zajączka, ani Św. Mikołaja :twisted: :twisted: :twisted:


tak sobie tłumacz to, że nic nie dostałeś :twisted:

ja byłam grzeczna i dostałam :D

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:19
przez cichy
taaa, ja tez bylem grzeczny i dostalem, juz klika dni temu :/

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:21
przez cichy
SatH^Raa napisał(a):
cichy napisał(a):taaa, ja tez bylem grzeczny i dostalem, juz klika dni temu :/

Słonika? :lol:

wieloryba

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:22
przez Agunia
SatH^Raa napisał(a):W wersji damskiej nie ma zajączków. Są słoniki. :)


jakie słoniki? [smilie=hmmm.gif]

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:23
przez RaCiK
cichy napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):
cichy napisał(a):taaa, ja tez bylem grzeczny i dostalem, juz klika dni temu :/

Słonika? :lol:

wieloryba


he he aż przypomniał mi się pewien kawał
przychodzi facet z wielorybem pod pachą
- co panu jest?
- mam problemy z waleniem :lol: :lol:

Agunia a co Ci zając przyniósł ?? :D

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 15:24
przez Agunia
RaCiK napisał(a):
Agunia a co Ci zając przyniósł ?? :D


różowe stringi z koronką :twisted: