barmaid napisał(a):[url=http://img220.imageshack.us/img220/7651/666sut8.jpg]Obrazek[/URL]
Uśmiechu, radości, miłości
ladnie wyszlas na tym zdjeciu
rowniez zycze Wam wszystkiego najlepszego, usmiechu, szczescia w milosci...
barmaid napisał(a):[url=http://img220.imageshack.us/img220/7651/666sut8.jpg]Obrazek[/URL]
Uśmiechu, radości, miłości



