Strona 1 z 5

Jak się nazywasz po japońsku?

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 22:34
przez PIOTRGAN
"Chcecie sprawdzić jak byście się nazywali w Japonii? Nic prostszego wejdźcie na ---->


KLIK

i wpiszciww swoje imie i nazwisko.


*Bishoujo = kobieta
*Bishounen = mężczyzna

Ja nazywam się: Akinori Mazuka

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 22:39
przez Agunia
Arisa Kotoku :]

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 22:42
przez McCool
Daisetsu Makuda.

:twisted:

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 22:49
przez Agunia
McCool napisał(a):Daisetsu Makuda.

:twisted:


powinno być Maruda :twisted:

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 23:41
przez McCool
Agunia napisał(a):
McCool napisał(a):Daisetsu Makuda.

:twisted:


powinno być Maruda :twisted:

Nie odzywaj się Ważniak :P

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 23:45
przez Deja Vu
Kiłajaja Miharata. :wink:

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 07:04
przez Martius
Arinori Funakoshi

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 07:33
przez RaCiK
Zależy co pierwsze wpiszę czy imię, czy nazwisko ..
Choć prawidłowa forma przedstawiania zaczyna się od nazwiska, chyba ?


1)od nazwiska : Hakuseki Katsura

2)od imienia : Haruhiro Funakoshi

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 08:12
przez telka_es
Arisa Masaoka :lol:



śmieszne to :wink:

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 08:26
przez BLAaa
Chieko Nishiwaki

Brzmi jak imię jakiegos paskudnego pudla....

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 10:55
przez Mafi
A ja Arisa Fujimaki

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 11:27
przez RUDA
Arisa Hiratasuka :twisted: :lol: