Strona 1 z 1

Vipowskie Wesołych Świąt

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 18:42
przez mimoza
filmowe życzenia wesołych świąt od posłów, prezydenta i byłego prezydenta

:arrow: zyczenia od H. Bieńkowski, J.Gromek, Cz.Hoc, S.Karpiniuk

piszcie które życzenia Wam się najbardziej podobają.... i oczywiście wszystkim Wesołego Alleluja !

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 23:51
przez Deja Vu
obejrzałbym, ale nie mam pojęcia jak. klikam i nic - jakś masakra. Dorzuć jakąś instrukcję obsługi. Z drugiej strony życzenia od dwóch trupów politycznych na święta? Jakieś niesmaczne.

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 23:52
przez McCool
Deja Vu. Życzenia to życzenia. Póki co, to Ty jesteś niesmaczny poprzez takie określenia.

:)

PostNapisane: piątek, 6 kwi 2007, 23:55
przez Deja Vu
McCool napisał(a):Deja Vu. Życzenia to życzenia. Póki co, to Ty jesteś niesmaczny poprzez takie określenia.

:)


Brakuje jeszcze życzeń od prezydenta Błaszczyka i prezydenta Błaszczuka. Czyżby ten portal miał jakieś określone zaopatrywania polityczne?
Ja nie jestem zupa pomidorowa. :lol:

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 08:06
przez telka_es
a zupa pomidorowa akurat jest jedną z najsmaczniejszych :wink:


życzenia jak życzenia wszystkie przeciętne - nic nadzwyczajnego.....


ale wszystkim trupom i jeszcze nie trupom wypada ppodziękować :wink:

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 08:12
przez Deja Vu
Nie zapominaj, że trup H.B. nigdy nie używał słowa DZIĘKUJĘ jak i słów POPEŁNIŁEM BŁĄD PRZEPRASZAM.

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 08:19
przez telka_es
Deja Vu napisał(a):Nie zapominaj, że trup H.B. nigdy nie używał słowa DZIĘKUJĘ jak i słów POPEŁNIŁEM BŁĄD PRZEPRASZAM.




e tam czepiasz się :p


i nigdy nie mów nigdy ;p

PostNapisane: sobota, 7 kwi 2007, 10:06
przez mimoza
Deja Vu napisał(a):życzenia od dwóch trupów politycznych na święta? Jakieś niesmaczne.


pogody ducha i spokojnego serca ...

PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2007, 14:54
przez Sowa
Chociaż z okazji Świąt zachowajcie troche umiaru i nieco kultury "politycy z bożej łaski".