Strona 1 z 2
kiedy zdejmą plakaty ?

Napisane:
wtorek, 3 kwi 2007, 15:49
przez mimoza
kiedy zdejmą plakaty ?
filmik z ubiegłego tygodnia
You Tube Kalmar
kolobrzeskie plakaty na You Tube -

Napisane:
wtorek, 3 kwi 2007, 20:30
przez mimoza
juz wiem - nigdy,
będą tam wisiały do następnych wyborów... to taka oszczędność...

Napisane:
środa, 4 kwi 2007, 07:11
przez mimoza
WZT napisał(a):mimoza napisał(a):juz wiem - nigdy,
będą tam wisiały do następnych wyborów... to taka oszczędność...
jesli chcesz sie dowiedziec to zapytaj w dziale miasto tam ktos na bank odpowie
dział miasto ruszy do boju za 3 lata... przed wyborami

Napisane:
czwartek, 5 kwi 2007, 22:33
przez Sowa
Podobno Straż Miejska juz dokładnie sprawdziła miasto i plakatów nie ma.
Ale KALMAR i PORT to nie miasto.Tam plakaty moga wisieć do następnych wyborów.
Czy pamiętacie , czyje plakaty wisiały przez 3 kolejne wybory?

Napisane:
piątek, 6 kwi 2007, 00:24
przez McCool
Nie tak całkiem dawno widziałem jeszcze nalepę z hasłem "Dobra rada i nauka, oddaj głos na..." wszyscy wiemy kogo haha.

Napisane:
niedziela, 8 kwi 2007, 15:02
przez Sowa
Proponuję zacząć zamieszczać zdjęcia plakatów ze wskazaniem miejsc powieszenia - może ktoś podejmie jakieś działania. Będziemy mogli na bieżąco oceniać efekty pracy właściwych organów.

Napisane:
wtorek, 15 maja 2007, 22:05
przez mimoza
henek wisi cały czas... ja nie mogę... skansen jakiś w dzielnicy wschodniej - uf

Napisane:
środa, 16 maja 2007, 13:16
przez Pisak
McCool napisał(a):Nie tak całkiem dawno widziałem jeszcze nalepę z hasłem "Dobra rada i nauka, oddaj głos na..." wszyscy wiemy kogo haha.
na Kościuszki dalej wisi


Napisane:
środa, 16 maja 2007, 15:49
przez telka_es
u mnie przy klatce też do niedawno wisiało...... dopóki malowanka nie zrobiono.... po nim ta naklejeczka zniknęła.............

Napisane:
środa, 16 maja 2007, 15:51
przez abebe
Na Solnej wiszą bystrzaki z CR


Napisane:
czwartek, 24 maja 2007, 21:25
przez mimoza
pafffff

Napisane:
piątek, 25 maja 2007, 20:51
przez Sowa
Straż Niejska w dalszym ciagu tego tematu nie kontroluje.
Za to chętnie by kontrolowali naruszanie zasad ruchu drogowego a szczególnie szybkości.
Chca bardzo w tym zakresie wyręczać policję.

Napisane:
piątek, 25 maja 2007, 21:16
przez Didi
a Gromek jak wisial tak wisi na scianie malej elektrowni na zygmuntowskiej kolo totolotka


Napisane:
piątek, 25 maja 2007, 21:17
przez telka_es
na następną kampanie czeka zapewne.........