Najlepiej jakby było wszystko w jednym miejscu.
Może ktoś wie gdzie najlpeiej cos takiego wykonuja??
Będe wdzięczna



kejti napisał(a):Mnnie do ślubu malowała pani Magda z salonu Image naprzeciwko Urzędu Miasta, goraco ją Ci polecam. Makijaż pierwsza klasa, kobieta bierze pod uwagę praktycznie wszystko- typ urody, jaką sukienkę będziesz miała, kolor, itd. Ceny nie pamiętam, ale nie mniej niż 50 zł sądzę. Fryzjer też tam jest(nawet pięciu różnych) i też ładnie czeszą, szczególnie pani Marta i Martyna i pan Mariusz. Ale to już musisz sama pomyśleć:) Powodzenia![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 5 gości