Za mało kanałów :(
Czy TKK nie pomyslało zeby zwiekszyc liczbe kanałów i zrobić pakiety jak w innych miastach? Na przykład w Szczecinie czy Białogardzie? Miło byłoby obejrzeć AXN czy HBO
http://www.btk.net.pl/index.php?objectid=147
http://www.btk.net.pl/index.php?objectid=147