Strona 1 z 1

Za mało kanałów :(

PostNapisane: piątek, 30 mar 2007, 04:00
przez Colinare
Czy TKK nie pomyslało zeby zwiekszyc liczbe kanałów i zrobić pakiety jak w innych miastach? Na przykład w Szczecinie czy Białogardzie? Miło byłoby obejrzeć AXN czy HBO

http://www.btk.net.pl/index.php?objectid=147

PostNapisane: piątek, 30 mar 2007, 06:56
przez cushu
iiitamm..
miło to by było zobaczyć Kino Polska.