Strona 1 z 7

zlot w anti - piątek 6 kwietnia

PostNapisane: czwartek, 22 mar 2007, 15:39
przez Flo
Sie szykuje wspolna akcja na piwko i tance i lotki. Kto sie pisze? piatek 6 kwietnia


:twisted:

PostNapisane: czwartek, 22 mar 2007, 15:40
przez Mafi
A lotki gdzie zgubiłeś?

PostNapisane: czwartek, 22 mar 2007, 18:00
przez Uri
obaczym, możliwe

PostNapisane: czwartek, 22 mar 2007, 21:16
przez Agunia__
niemozliwe...

PostNapisane: piątek, 23 mar 2007, 09:16
przez Flo
no ludzie smialo smialo :twisted:

PostNapisane: piątek, 23 mar 2007, 10:49
przez james
flo...jak zobaczysz tam McLeisha to wyprowadz go za uszy :lol: :wink:
w sobote wazny mecz!! :twisted:

PostNapisane: piątek, 23 mar 2007, 11:02
przez Flo
wiec zmiana planow, zlot robimy w 2 dzien swiat. Obecnosc obowiazkowa :twisted:

PostNapisane: piątek, 23 mar 2007, 11:31
przez telka_es
uuuuuu...........


to moze i ja sie pojawie
hehehee :wink:

PostNapisane: piątek, 23 mar 2007, 13:10
przez FiDo
ale ja chce dzisiaj! chodzmy dzisiaj ! chodzmy! chodzmy! chodzmy!

PostNapisane: piątek, 23 mar 2007, 13:12
przez Mafi
Lany poniedziałek?

Będziemy się oblewać wodą, jupi...