:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
zlot w anti - piątek 6 kwietnia
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=17063
Strona
1
z
7
zlot w anti - piątek 6 kwietnia
Napisane:
czwartek, 22 mar 2007, 15:39
przez
Flo
Sie szykuje wspolna akcja na piwko i tance i lotki. Kto sie pisze? piatek 6 kwietnia
Napisane:
czwartek, 22 mar 2007, 15:40
przez
Mafi
A lotki gdzie zgubiłeś?
Napisane:
czwartek, 22 mar 2007, 18:00
przez
Uri
obaczym, możliwe
Napisane:
czwartek, 22 mar 2007, 21:16
przez
Agunia__
niemozliwe...
Napisane:
piątek, 23 mar 2007, 09:16
przez
Flo
no ludzie smialo smialo
Napisane:
piątek, 23 mar 2007, 10:49
przez
james
flo...jak zobaczysz tam McLeisha to wyprowadz go za uszy
w sobote wazny mecz!!
Napisane:
piątek, 23 mar 2007, 11:02
przez
Flo
wiec zmiana planow, zlot robimy w 2 dzien swiat. Obecnosc obowiazkowa
Napisane:
piątek, 23 mar 2007, 11:31
przez
telka_es
uuuuuu...........
to moze i ja sie pojawie
hehehee
Napisane:
piątek, 23 mar 2007, 13:10
przez
FiDo
ale ja chce dzisiaj! chodzmy dzisiaj ! chodzmy! chodzmy! chodzmy!
Napisane:
piątek, 23 mar 2007, 13:12
przez
Mafi
Lany poniedziałek?
Będziemy się oblewać wodą, jupi...