Strona 1 z 2

wojsko

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 19:53
przez Mafiarz
co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 20:04
przez mimoza
gejów nie bierom

Re: wojsko

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 20:34
przez Joey
Mafiarz napisał(a):co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?


no na pewno ginekolog albo chirurg ;)

Re: wojsko

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 20:50
przez Slayer
Mafiarz napisał(a):co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?


Zapytaj się na jakimś forum wojskowym (byle nie na oficjalnym MONowskim, bo osobiście wywalę Twojego posta w kosmos :lol: ).
Lekarz to niestety nie pomoże Ci żaden, bo cokolwiek by Ci nie napisał, to komisja lekarska zapewne to sprawdzi, więc jeżeli naprawdę nic Ci nie dolega, to szkoda czasu i zachodu.
Geja tez nie masz co udawać :lol:

btw. Zawsze możesz sobie zrobić tatuaż na zewnętrznej stronie dłoni :)

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 20:56
przez FiDo
przez jakis miesiac przed komisja wsadzaj sobie pilke pingpongowa w odbyt po kazdym sraniu, moze wtedy przejdzie z tym gejem :twisted:

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 21:10
przez Flo
FiDo napisał(a):przez jakis miesiac przed komisja wsadzaj sobie pilke pingpongowa w odbyt po kazdym sraniu, moze wtedy przejdzie z tym gejem :twisted:


autopsja Fidus? :P

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 21:21
przez FiDo
Flo napisał(a):
autopsja Fidus? :P


zaslyszane :) ma sie ta A :twisted:

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 21:25
przez Flo
FiDo napisał(a):
Flo napisał(a):
autopsja Fidus? :P


zaslyszane :) ma sie ta A :twisted:


ja tez A z trzema paragrafami :P

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 21:32
przez FiDo
mi nawet paragrafu dac nie chcieli chamy :cry:

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 21:49
przez McCool
Zawsze możesz powiedzieć, że jesteś pacyfistą i służba wojskowa kłóci się z Twoimi poglądami. Przynajmniej dostaniesz służbę zastępczą, a lepsze to niż zsyłka na Suwałki albo jeszcze cholera wie gdzie :)

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 22:01
przez Slayer
Wszystko OK ale służba zastępcza ma kilka dużych minusów :)
-trwa 18 miesięcy (a nie 9 jak wojsko)
-czekać można na nią (jej odbycie) nawet i rok
-czasami na dojazdy wydasz więcej niż Ci zapłacą
-można trafić do jakiegoś hospicjum albo szpitala (robota nie dla każdego)

strata czasu, już lepiej pobiegać z kałaszem po poligonie, przynajmniej wesoło jest :)

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 22:07
przez BLAaa
Po prostu uczyć się trzeba do bólu...

Ten ma problem, żeby nie iśc do woja... A co zrobic, jak chcesz iść, ale Ciebie nie chcą...

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 22:10
przez Agunia
kobiet nie biorą.... to może dorób sobie piersi, albo obetnij co nieco? :P
:doh:

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 22:20
przez FiDo
jest dobra metoda.
idziesz na studia, na drugim roku mozesz odbyc szkolenie PO. polatasz w mundurze przez niecale wakacje (czesto jest tak, ze konczy sie w ogole na wykladach i egzaminie teoretycznym) i masz wojo z glowy. chyba nawet konczysz z wyzsza ranga niz zolnierz po zetce (a jak nie, masz ta sama w o wiele krotszym czasie)

PostNapisane: środa, 21 mar 2007, 22:37
przez Agunia__
Ja znam dobrego lekarza co jest przychylny na odroczki - najczesciej na kolana ;)