Reklama farby Jedynka.
Jak oceniacie raklmę Jedynki? Dla mnie rewelaja. Smutne ale niestety prawdziwe, jak tak dalej będzie w naszym kraju to nawet reklam nie będzie miał kto produkować.

cushu napisał(a):Ja tej reklamy nie rozumiem.. Właśnie chciałem pomalować pokój, a że jestem reklamożercą to włączam swoje 21 cali w poszukiwaniu najlepszej farby i patrze... a tu angielski (tyle chyba zrozumiałem) listonosz popier[beeeep] z wiadrem farby do trzech pajaców co ściany malują... No ale przecież widać, że to leszcze, albo nieroby.. nowiutkie czyściuteńkie kombinezony i się szczerzą.. czyli są dwie opcje: albo godzinę wcześniej reklamowali proszek do prania, albo w życiu niczego nie pomalowali. Czyli co? Mam kupić farbę, którą wybierają jakieś nieroby co nic o malowaniu nie wiedzą, czy tacy fachowcy, których nie stać na to żeby w Anglii sobie kupić? A może języka nie znają i dlatego u siebie nie kupują, bo ten dialog z listonoszem też jakiś podejrzany, ani żadnego czirs mejt, ani hałarja, ani pocałuj mnie w teges fajansie.
