Strona 1 z 1

Paczka do Anglii

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 18:48
przez kacper
Czy ktoś może podpowiedzięć jak najtaniej wysłac paczkę 15 kg do Anglii?

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 19:19
przez kołysanka
Jeśli to ma być zwykła paczka, to zdaje się, że najtaniej będzie przez Pocztę Polską - do 16 kg kosztuje 167 zł. No i nie trzeba nigdzie wozić - nadajesz w Kołobrzegu.

Pozdrawiam.

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 19:31
przez Uri
niezły rachunek O_o

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 19:32
przez Didi
ja wysylam kurierem UPs, taniej niz pocztex i szybciej i bezpieczniej masz wglad na www gdzie jest paczka srednio 1,5 -2 dni

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 19:54
przez kołysanka
było pytanie o najtańszy... a paczka pocztowa to nie pocztex :wink: [/u]

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 22:42
przez sanddra
Poczty Polskiej nie polecam (paczka doszła do Londynu gdzie po 2 tygodniach leżenia i nie dotarciu do celu mimo pełnego adresu wróciła), UPS wypróbuję, to się przekonam :)
Chociaż jak patrzę na cenniki to lepiej chyba samemu się z nią przelecieć samolotem ;)

PostNapisane: sobota, 17 mar 2007, 11:17
przez james
ja wysylalem zwykla polska poczta...doszlo bez problemu...tyle ze po 2 tyg!!a byl to priorytet :lol:

PostNapisane: sobota, 17 mar 2007, 12:23
przez Deja Vu
Trzeba by sie zapytac twórców reklamy Jedynka :wink: