Strona 1 z 1

Usuwanie "Naklejek"

PostNapisane: czwartek, 15 mar 2007, 15:54
przez copcat
Mam pytyanie.. mianowicie dzis przyjaciel zpaytal sie mnie gdzie mozna znalesc kogos od takich uslug jak usuwanie resztek po okleinie na samochodzie, kupil auto z jakiejs firmy bylo obklejone, naklejki zdjete ale zostaly po nich slady z kleju itp i czy wiece gdzie jest ktos kto usuwaniem takiego czegos sie zajmuje...?

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 08:56
przez Koala
witam naklejka najklejce nie równa powinny byc sciagniete po nagrzaniu goracym powietrzem najlepiej suszarka :>

a pozostalosci po kleju z nich benzyna ekstrakcyjna pasta polerska pomaga nawet tam gdzie były naklejki i słonce odbarwiło lakier

a gdzie z takim czym sie udać hmm wolna sobota i mozna samemu a jak nie to proponuje jakąś auto myjnie

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 16:24
przez Deja Vu
Najlepiej w firmie która zajmuje się oklejaniem samochodów.

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 21:55
przez Sowa
Przykro.Firmy te zajmuja się OKLEJANIEM samochodów.Usuwanie oklein nie interesuje ich , gdyż ze wzgledu na różne kleje (często agresywne) nie ma mozliwości usunąć oklein
bez pozostawienia widocznych śladów. A o takie usuniecie chodzi klientom.

PostNapisane: niedziela, 18 mar 2007, 16:09
przez Meeta
pojedź sobie na myjnie bezdotykową na ulicy świętego Wojciecha. Jest to przy budynku gdzie kiedyś była mleczarnia, czy coś takiego :D Płacisz złotówek za każdą minutę i robisz co chcesz. Masz do wyboru 4 przyciski, pierwszy gorąca woda z detergentem, drugi płukanie, 3 gorąca woda i wosk, 4 płukanie. Przyłóż się przy pierwszym etapie i powinno zejść;) U mnie najgorsze żywice i ptasie kupy zeszły to może i naklejki zejdą?? :D

PostNapisane: poniedziałek, 19 mar 2007, 19:05
przez niko_z_kg
takie naklejki jak juz ktos pisal najlepiej usowac na cieplo tj. jakas opalarka, suszarka itp. zawsze tez mozna podjechac gdzies do mechanika albo lepiej blacharza i tam najlepiej doradza