Usuwanie "Naklejek"
Mam pytyanie.. mianowicie dzis przyjaciel zpaytal sie mnie gdzie mozna znalesc kogos od takich uslug jak usuwanie resztek po okleinie na samochodzie, kupil auto z jakiejs firmy bylo obklejone, naklejki zdjete ale zostaly po nich slady z kleju itp i czy wiece gdzie jest ktos kto usuwaniem takiego czegos sie zajmuje...?
Płacisz złotówek za każdą minutę i robisz co chcesz. Masz do wyboru 4 przyciski, pierwszy gorąca woda z detergentem, drugi płukanie, 3 gorąca woda i wosk, 4 płukanie. Przyłóż się przy pierwszym etapie i powinno zejść;) U mnie najgorsze żywice i ptasie kupy zeszły to może i naklejki zejdą??