Strona 1 z 1

pytanie

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 22:33
przez Pelson
mam w planach kupic niesmiertelnik.I chce w nim napisac ze chce byc dawca narzadow mam na to 13 znakow.Czy ktos wie czy jest jakies takie slowo?Znalazlem takie oswiadczenie

"Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie wini ją uszanować.

Imię i Nazwisko, data, PESEL, adres, podpis"

troche za dlugie :)

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 22:37
przez redlovebloodgirl
czy nie lepiej wlasnie nosic przy sobie ta zolta karte z oswiadczeniem?

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 23:17
przez Pelson
rzadko mam cos ze soba oprocz kluczy.

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 09:36
przez Agunia
dawca narządów? :|
za mało tych znaków

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 10:47
przez Pelson
no wiesz mi o to chodzi aby bylo to jasne.Z prawnego i medycznego punktu widzenia.Zeby se nie pomysleli ze jaja sobie robie.

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 10:51
przez barmaid
To zrób tatuaż. A z nieśmirtelnikiem nigdy nic nie wiadomo...urwie się np.

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 15:18
przez FiDo
a nie musi to byc zalatwione formalnie? jakies papiery nie musza byc podpisane? taki niesmiertelnik wystarczy?

PostNapisane: piątek, 16 mar 2007, 16:16
przez Deja Vu
Najlepszy jest tatuaż na klacie.

PostNapisane: sobota, 17 mar 2007, 22:49
przez Flo
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?

PostNapisane: niedziela, 18 mar 2007, 09:30
przez Agunia__
ja nosze zawsze przy sobie oswiadczenie woli - mam takie w portwelu zawsze - spelnia ono wszelkie wymagania prawne - poza tym najlepiej zeby rodzina tez wiedziala - bo czego by nie bylo moze zostac zniszczone w wypadku etc.
Takie oswiadczenia sa dostepne: oswiadczenie

PostNapisane: niedziela, 18 mar 2007, 09:39
przez Deja Vu
Flo napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?


Staram się aby moje organy były bezużyteczne.
Prowadzę bardzo higieniczny tryb życia :wink: .

PostNapisane: niedziela, 18 mar 2007, 14:14
przez Martius
Moc prawną ma również noszone przy sobie własnoręcznie podpisane oświadczenie sprzeciwu lub oświadczenie ustne złożone w obecności dwóch świadków pisemnie przez nich potwierdzone. [code][/code]

PostNapisane: wtorek, 20 mar 2007, 18:09
przez Koala
Flo napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?


jest specjalny tatuaz na barku


http://www.oswiadczeniewoli.pl/index2.p ... 11&file=de

PostNapisane: środa, 25 kwi 2007, 16:46
przez Agunia
stary temat, ale może się komuś przyda :)
przypadkiem na to trafiłam :)

naklejki

PostNapisane: środa, 25 kwi 2007, 19:39
przez Flo
Koala napisał(a):
Flo napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?


jest specjalny tatuaz na barku


http://www.oswiadczeniewoli.pl/index2.p ... 11&file=de


no ale bark to nie klata tak? :twisted: