Strona 1 z 1

GaduGadu na telefon

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 15:09
przez GnOm
Witam
Mam małe pytanko zwiazane z GG na telwefon w sieci Orange
czy jest w gole taka mozliwosc posiadania gg na telefonie w Orange?
prosze o pomoc

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 15:16
przez pan_od_muzyki
nie wiem osobiscie i nie wiem czy to wlasciwe forum na te pytania ale na tym forum na bank powinni wiedziec:

http://forum.symbianos.pl/

:)

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 15:21
przez GnOm
dzieki,
a moze ktos z was uzywa gg na teleofnie w orange?
(masz racje to chyba nie forum do tego ale zapytac warto :wink: )

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 18:51
przez M@dF
Programy do gg w javie na telefon: jadugadu, bombus, papla. Programy na telefon z symbianem: im+, agille messenger.

Wszelkie informacje: www.google.pl - ja tak znalazlem i zainstalowalem sobie.

Posiadam abonament w Orange.

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 22:33
przez chooper
polecam agille messenger bardzo dobrze sie sprawuje, o ile masz oczywiscie fona z symbianem ;)

PostNapisane: środa, 14 mar 2007, 15:07
przez GnOm
wielkie dzieki,tylko jest maly proiblem bo oni nie pisza ile sie placi za polaczenie,czy za kazde polaczeni z internetem(wlaczenie programu) czyj jak?

PostNapisane: środa, 14 mar 2007, 20:40
przez chooper
placisz tylko za polaczenie gprs wg cennika operatora (wyslanie i odebranie danych) jak uzywasz do gg niewiele to kosztuje

PostNapisane: czwartek, 15 mar 2007, 14:12
przez GnOm
aha,w tym rzecz ze nie moge miec chyba gg w orange :P

PostNapisane: czwartek, 15 mar 2007, 14:25
przez M@dF
GnOm napisał(a):aha,w tym rzecz ze nie moge miec chyba gg w orange :P


A dlaczego niby nie mozesz miec? Ktos ci nie pozwala czy o co chodzi?

W kazdej sieci mozesz miec gg w telefonie. Wystarczy, ze telefon obsluguje przynajmniej GPRS i ze masz aktywne pakietowe przesylanie danych na karcie sim.

PostNapisane: czwartek, 15 mar 2007, 17:43
przez McCool
Dokładnie. Tam płacisz za ilosc przesłanych pakietów, a w Erze natomiast płacisz zwykły abonament i piszesz ile chcesz. Taka jest różnica.