Strona 1 z 1
POwroty patków

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 08:22
przez mimoza
Gęsi przyleciały - ! kto wiedział jeszcze jakieś powracające ptaki - ? piszcie bracia i siostry bo koniec swiata już bliski, więć można tylko cieszyć się przyrodą...
pasące się gesi można zobaczyć z drogi przed przejazdem kolejowym w Podczelu na łąkach przed bagniskami... klika gatunkow ale wybiream się ponownie zobaczyć, bo nie było czasu...

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 18:59
przez mimoza
kurdes - normalnie nikt w niebo nie patrzy ?

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 19:10
przez Konsul
Niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie. Ale w nocy jakoś ptaków mało

.

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 19:35
przez Tisaja

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 20:54
przez kazió
Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 21:19
przez mimoza
kazió napisał(a):Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.
tobie to wszystko się kojarzy - o gęsiach jest rozmowa -

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 21:51
przez Konsul
mimoza napisał(a):kazió napisał(a):Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.
tobie to wszystko się kojarzy - o gęsiach jest rozmowa -
Smaczny smalczyk z gęsi jest.

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 22:01
przez kazió
mimoza napisał(a):kazió napisał(a):Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.
tobie to wszystko się kojarzy - o gęsiach jest rozmowa -
dziwisz sie ? czytam twoje posty, czasem

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 22:23
przez Sowa
Nie masz gdzie pchać się z polityką?

Napisane:
wtorek, 13 mar 2007, 23:37
przez mimoza
ha, te gęsi się też Wam kojarzą - bo kaczki przylatują pierwsze a cześć zupełnie olewa i zimuje - nie sprowokujecie mnie - jutro idę robić fotki na bagniska