POwroty patków

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

POwroty patków

Postprzez mimoza » wtorek, 13 mar 2007, 08:22

Gęsi przyleciały - ! kto wiedział jeszcze jakieś powracające ptaki - ? piszcie bracia i siostry bo koniec swiata już bliski, więć można tylko cieszyć się przyrodą...

pasące się gesi można zobaczyć z drogi przed przejazdem kolejowym w Podczelu na łąkach przed bagniskami... klika gatunkow ale wybiream się ponownie zobaczyć, bo nie było czasu...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » wtorek, 13 mar 2007, 18:59

kurdes - normalnie nikt w niebo nie patrzy ?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Konsul » wtorek, 13 mar 2007, 19:10

Niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie. Ale w nocy jakoś ptaków mało :).
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Tisaja » wtorek, 13 mar 2007, 19:35

Zajrzałam z ciekawosci.. co to te "patki" sorryy... musiałam.. :twisted:
Nie dość, że "patki" to jeszcze z PO... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale zmyła... :twisted:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kazió » wtorek, 13 mar 2007, 20:54

Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez mimoza » wtorek, 13 mar 2007, 21:19

kazió napisał(a):Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.


tobie to wszystko się kojarzy - o gęsiach jest rozmowa -
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Konsul » wtorek, 13 mar 2007, 21:51

mimoza napisał(a):
kazió napisał(a):Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.


tobie to wszystko się kojarzy - o gęsiach jest rozmowa -

Smaczny smalczyk z gęsi jest.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez kazió » wtorek, 13 mar 2007, 22:01

mimoza napisał(a):
kazió napisał(a):Chyba po to dostep do miasta kolobrzeg zostal ograniczony zeby nie tworzyc napiec, skoro internetowi pieniacze nie maja dostepu do tamtego dzialu musiales temat zalozyc w hydeparku, hipokryzja ? a moze poprostu twoja natura ? nie mozesz zyc bez tych pieniaczy co ? tak to widze, mozliwe ze sie 100% myle ale polityka w hydeparku nie czyta sie dobrze. Prowokuj gdzie indziej, please.


tobie to wszystko się kojarzy - o gęsiach jest rozmowa -


dziwisz sie ? czytam twoje posty, czasem
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Sowa » wtorek, 13 mar 2007, 22:23

Nie masz gdzie pchać się z polityką?
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez mimoza » wtorek, 13 mar 2007, 23:37

ha, te gęsi się też Wam kojarzą - bo kaczki przylatują pierwsze a cześć zupełnie olewa i zimuje - nie sprowokujecie mnie - jutro idę robić fotki na bagniska
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości