Strona 1 z 2

Dzien Mezczyzny

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 13:15
przez Agunia__
Dzisiaj ponoc dzien mezczyzny jest wiec wszystkim Panom wszystkiego naj z okazji ich nia ;)

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 13:22
przez Joey
a ja zawsze myslalem ze jest 30 wrzesnia


no ale jesli to dziękuje bardzo :twisted:

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 13:25
przez Agunia__

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 13:28
przez Joey
Zwracam honor :)

# 30 września — Dzień Chłopaka

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 15:13
przez mimoza
dostane na obiad placki ziemniaczane - mniam, mniam ... dzięki płci piękna za życzenia

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 15:46
przez Bonhart
hehe... chociaz takie zyczenia dostane... ale dziekuje :)

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 21:14
przez U-S
Wszystkim Panom, chłopczykom - kasy, fajnej fury i spełnionych marzeń :P

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 21:16
przez Bonhart
U-S napisał(a):Wszystkim Panom, chłopczykom - kasy, fajnej fury i spełnionych marzeń :P


a milosci, ciepla i udanego pozycia ?? :lol:

ale dziekuje w imieniu...chlopczykow :wink:

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 21:17
przez U-S
miłości, ciepła i udanego pożycia- to ujęłam w sformułowaniu spełnienia marzeń :P

PostNapisane: sobota, 10 mar 2007, 21:19
przez Bonhart
U-S napisał(a):miłości, ciepła i udanego pożycia- to ujęłam w sformułowaniu spełnienia marzeń :P


sorki...blondyn ze mnie...do tego niedomyslny... ;)