Strona 1 z 2
Dzień KOBIET - to dziś !

Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 08:17
przez mimoza
wszystkim dziewczynom i kobietom na Forum buziaki ślę report vel mimoza - cmoks, cmoks,... życzę wam miłego dnia i szalonego wieczoru...

Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 08:33
przez Didi
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen Wszytskiego Najlepszego Drogie Panie


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 10:16
przez Flo
najlepszego ale nie tylko dzis


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 10:42
przez grax
Rowniez Wszystkiego Najlepszego wszystkim Kobitom


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 10:51
przez pan_od_muzyki
Ano, najlepszego drogie Panie!


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 14:29
przez McCool
Wszystkiego co najlepsze życzę wszystkim razem i każdej z osobna Drogie Panie


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 14:31
przez qrczak
Wszystkim kobietom wszystkiego najlepszego.

Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 14:37
przez Koala
Najlepszego babeczki samiczki foczki laseczki

Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 14:39
przez FiDo
co najlepsze dla wszystkich jajnikow


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 14:46
przez Trojan
no to wszystkiego najlepszego


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 14:48
przez Colinare
e tam, lewicowe święta mnie nie interesują


Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 16:06
przez U-S
Oj, będzie się działo, będzie się działo.... Impreza lepsza jak w teledysku Metallici Whisky in the jar
będzie
![happy2 [smilie=happy2.gif]](./images/smilies/happy2.gif)
,
![yoji [smilie=yoji.gif]](./images/smilies/yoji.gif)
,

,

takie wrażenia,
![clap2 [smilie=clap2.gif]](./images/smilies/clap2.gif)
i takie brava

Napisane:
czwartek, 8 mar 2007, 18:23
przez telka_es
uulala.................
sie życzenia posypały, a dzień jak co dzień Drodzy Panowie........