Strona 1 z 2

Dzień KOBIET - to dziś !

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 08:17
przez mimoza
wszystkim dziewczynom i kobietom na Forum buziaki ślę report vel mimoza - cmoks, cmoks,... życzę wam miłego dnia i szalonego wieczoru...

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 08:33
przez Didi
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen Wszytskiego Najlepszego Drogie Panie :beer:

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 10:16
przez Flo
najlepszego ale nie tylko dzis :)

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 10:42
przez grax
Rowniez Wszystkiego Najlepszego wszystkim Kobitom :P :)

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 10:51
przez pan_od_muzyki
Ano, najlepszego drogie Panie! :przytul: :serce:

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 14:29
przez McCool
Wszystkiego co najlepsze życzę wszystkim razem i każdej z osobna Drogie Panie :)

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 14:31
przez qrczak
Wszystkim kobietom wszystkiego najlepszego.

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 14:37
przez Koala
Najlepszego babeczki samiczki foczki laseczki

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 14:39
przez FiDo
co najlepsze dla wszystkich jajnikow :twisted:

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 14:46
przez Trojan
no to wszystkiego najlepszego :) :mg:

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 14:48
przez Colinare
e tam, lewicowe święta mnie nie interesują ;)

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 16:06
przez U-S
Oj, będzie się działo, będzie się działo.... Impreza lepsza jak w teledysku Metallici Whisky in the jar [smilie=mml.gif]

będzie [smilie=happy2.gif] , [smilie=yoji.gif] , :drunk: , :o takie wrażenia, [smilie=clap2.gif] i takie brava

PostNapisane: czwartek, 8 mar 2007, 18:23
przez telka_es
uulala.................

sie życzenia posypały, a dzień jak co dzień Drodzy Panowie........