Strona 1 z 1

Wycieczka do berlina 10-11 marca??:)

PostNapisane: czwartek, 1 mar 2007, 19:12
przez Meeta
10-11 marca, czyli sobota- niedziela odbędzie się wycieczka do berlina ze studentami swspiz... szkoła na Kasprowicza ;) Jak na razie mamy jedynie 20 osób chętnych, więc poszukuję kolejnych ;) Wyjazd w sobotę około 8, na miejscu w Berlinie będziemy około 12, zakwaterowanie około 17 w schronisku młodzieżowym w centrum berlina, więc będzie czas na zwiedzanie i zakupy, a oczywiście można ten czas przedłużyć wedle własnego uznania. W niedziele od 8 idziemy zwiedzać targi turystyczne, ale osoby dodatkowe mogą robić co chcą.... w tym także iść na targi. Powrót do Kołobrzegu w niedziele 18-19. Koszt całej wycieczki 180 zł, a w tym przejazd, zakwaterowanie, ubezpieczenie. niestety brak wyżywienia, ale na 2 dni można się łatwo zaopatrzyć :) W planach mała integracja w sobotni wieczór w berlinskich pubach ;) Wszystkie pytania najlepiej na gg pod numerem 2508841. Pisać nawet gdy niedostępny ;) Odpowiadam na wszelkie pytania, zapraszam i zachęcam do wyjazdu z sympatycznymi studentami ;)

Pozdrawiam ;)

PostNapisane: piątek, 2 mar 2007, 19:03
przez Meeta
potrzebujemy 5 osób, bardzo pilne, może się jednak ktoś skusi??;)