Biznes Plan

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Biznes Plan

Postprzez atram » środa, 28 lut 2007, 12:46

Szukam kogoś kto mógłby pomóc mi w pisaniu biznes planu. Ewentualnie napisałby go z moją pomocą. Siedzę już na tym drugi tydzień :lol: ( z przerwami oczywiście ) i nie mogę sobie poradzić, ( szczególnie z częścią finansową). Będę wdzięczna za pomoc. :prosze:
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez Sowa » środa, 28 lut 2007, 17:20

Poszukaj sobie materiałów w internecie.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Martius » środa, 28 lut 2007, 19:49

czy on pyta o materiały ?
:]
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Slayer » środa, 28 lut 2007, 22:07

Czy "ona" jest "nim"? :wink:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Re: Biznes Plan

Postprzez McCool » środa, 28 lut 2007, 22:14

atram napisał(a):Szukam kogoś kto mógłby pomóc mi w pisaniu biznes planu. Ewentualnie napisałby go z moją pomocą. Siedzę już na tym drugi tydzień :lol: ( z przerwami oczywiście ) i nie mogę sobie poradzić, ( szczególnie z częścią finansową). Będę wdzięczna za pomoc. :prosze:

Potrzebujesz jakiegoś prostego biznes planu na lekcję wiedzy o społeczeństwie albo przedsiębiorczości, czy coś konkretnego? Bo w gimnazjum kazali nam robić i gdzieś go powinienem mieć jeszcze na dysku :)

EDIT: noo, znalazłem, jak jesteś zainteresowana to PW.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez karolina » czwartek, 1 mar 2007, 07:42

napisz mi czego potrzebujesz postaram sie cos wygrzebac ze starych plikow na kompie :wink:
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości