Energetyczny boom
Prezydent J.Gromek podpisał list intencyjny w sprawie budowy na terenie byłej J.W. na ul. Koszalińskiej elektrociepłowni na biomasę.
Oglądałem taką koło Chojnic i nie mogę oprzeć się wrażeniu że ktoś tu "chce wpuścić w kanał" naszego prezydenta wraz ze starostą albo też to oni nie mają wyobraźni jaki prezent sprawią naszemu miastu.
Na "mur" ,stracimy status uzdrowiska bo to jest śmierdzące (makuchy rzepaczane)i magazyny surowca zajmują dużą powierzchnię. Powstanie nowy wspaniały komin i wylecą z niego tony CO2. Po ulicach zatłoczonych już co nie miara be dą musiały przejechać setki ciągników z przyczepami z całego powiatu.
Co na to Pani dr Czepczyńska?
Jak uchroni bezcenne złoża borowiny?
Oglądałem taką koło Chojnic i nie mogę oprzeć się wrażeniu że ktoś tu "chce wpuścić w kanał" naszego prezydenta wraz ze starostą albo też to oni nie mają wyobraźni jaki prezent sprawią naszemu miastu.
Na "mur" ,stracimy status uzdrowiska bo to jest śmierdzące (makuchy rzepaczane)i magazyny surowca zajmują dużą powierzchnię. Powstanie nowy wspaniały komin i wylecą z niego tony CO2. Po ulicach zatłoczonych już co nie miara be dą musiały przejechać setki ciągników z przyczepami z całego powiatu.
Co na to Pani dr Czepczyńska?
Jak uchroni bezcenne złoża borowiny?