Lord Vader w Kołobrzegu ?
zanosi się na to, ze do Kołobrzegu przybędzie na miejsce prezydenta Gromka wysłannik wojewody znany w Warszawie jako Lord Vader... cieszycie się ? Niech moc będzie z Wami ! Prawdopodobnie stanie się to już na początku marca, tak ustalono dzisiaj w na posiedzeniu regionalnego PiS w Stargardzie Szczecińskim - a było ostro...
Zlituj sie ty i wrzucaj tedy dla rozrywki to do "hyde parku". W twoim zawodzie plotki i ploteczki swiadcza jedynie o braku rzetelnosci. Nawet tu, na tym forum. Ale w jedym masz racje - informacje na takim poziomie jaki prezentujesz nic wspolnego z nim nie maja.