Strona 1 z 2

Lord Vader w Kołobrzegu ?

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 20:57
przez mimoza
zanosi się na to, ze do Kołobrzegu przybędzie na miejsce prezydenta Gromka wysłannik wojewody znany w Warszawie jako Lord Vader... cieszycie się ? Niech moc będzie z Wami ! Prawdopodobnie stanie się to już na początku marca, tak ustalono dzisiaj w na posiedzeniu regionalnego PiS w Stargardzie Szczecińskim - a było ostro...

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:08
przez telka_es
uuuuuuuuuuuuu...............


bedzie kosmicznie...........

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:14
przez McCool
p.o. prezydenta Lord Vader ?

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:27
przez mimoza
McCool napisał(a):p.o. prezydenta Lord Vader ?


podobno - wiadomo, już podobno kto ma się w niego wcielić

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:37
przez dziewuszka
Podobno wiadomo, czy Ty wiesz?

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:40
przez Bruno
mimoza napisał(a):
podobno - wiadomo, już podobno kto ma się w niego wcielić


"dziennikarstwo" po kolobrzesku...

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:49
przez mimoza
dziewuszka napisał(a):Podobno wiadomo, czy Ty wiesz?


dzisiaj zapadła decyzja, ale ja nazwiska Vadera nie znam - wiem kto wie... wie ale On nie powie... do pewnego czasu...

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:51
przez mimoza
Bruno napisał(a):
mimoza napisał(a):
podobno - wiadomo, już podobno kto ma się w niego wcielić


"dziennikarstwo" po kolobrzesku...


zlituj się - co forum ma wspólnego z dziennikarstwem - ? czytaj gazety i portale, jak łakniesz dziennikarstwa... ja tu sobie bleblam dla rozrywki - a Ty, nie ?

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 21:57
przez Bruno
mimoza napisał(a):zlituj się - co forum ma wspólnego z dziennikarstwem - ? czytaj gazety i portale, jak łakniesz dziennikarstwa... ja tu sobie bleblam dla rozrywki - a Ty, nie ?

Plotki, ploteczki w dziale "miasto kolobrzeg" ?? Zlituj sie ty i wrzucaj tedy dla rozrywki to do "hyde parku". W twoim zawodzie plotki i ploteczki swiadcza jedynie o braku rzetelnosci. Nawet tu, na tym forum. Ale w jedym masz racje - informacje na takim poziomie jaki prezentujesz nic wspolnego z nim nie maja.

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 22:00
przez McCool
mimoza, widzisz, taki Twój okropny zawód, że nawet w łóżku musisz zachowywać się po dziennikarsku i być rzetelny, bo się jeszcze kobieta przyczepi :)

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 22:03
przez mimoza
Bruno napisał(a):
mimoza napisał(a):zlituj się - co forum ma wspólnego z dziennikarstwem - ? czytaj gazety i portale, jak łakniesz dziennikarstwa... ja tu sobie bleblam dla rozrywki - a Ty, nie ?

Plotki, ploteczki w dziale "miasto kolobrzeg" ?? Zlituj sie ty i wrzucaj tedy dla rozrywki to do "hyde parku". W twoim zawodzie plotki i ploteczki swiadcza jedynie o braku rzetelnosci. Nawet tu, na tym forum. Ale w jedym masz racje - informacje na takim poziomie jaki prezentujesz nic wspolnego z nim nie maja.


Bruno

W kuluarach posiedzeń politycy także rozmawiają, nie są to oficjalne wieści ale są ciekawe - nie rozróżniasz hucpy z Lordem od newsa ? Zamiast rozmawiać, zaczepisz - mnie, to bez sensu chyba? Nie mam się zamiaru kłócić...

gadamy tu o realnym wariancie ale nie są to wieści oficjalne - takie są zalety forum - nie wiem o co Ci chodzi z tym zaczepkami, bywaj

PostNapisane: sobota, 24 lut 2007, 22:05
przez mimoza
McCool napisał(a):mimoza, widzisz, taki Twój okropny zawód, że nawet w łóżku musisz zachowywać się po dziennikarsku i być rzetelny, bo się jeszcze kobieta przyczepi :)


kobiety są cudne w każdej sytuacji... w tych nawet ciekawsze / sic /

PostNapisane: niedziela, 25 lut 2007, 15:22
przez mimoza
w sumie ten temat chyba będzie lepiej się czuł w parku - co tez uprzejmie postuluję... do admina / pozdr

PostNapisane: niedziela, 25 lut 2007, 19:27
przez McCool
mimoza, a Lord Vader to dlatego że na astmę choruje? :)