Właśnie oglądałem wiadomości na TVP kiedy usłyszałem ze w kołobrzeskim Gimnazjum nr 1 dyrekacja wpadła na niesamowity pomysł. Aby uczennice tego gimnazjum nie pokazywały "zbyt dużo" (tzn. ile?), za karę miały by nosić obciachowe fartuchy rodem z PRL-u, Pani dyrektor mówi ze do tej pory nie pomagały ani uwagi w dzienniku ani wzwanie rodziców (:P). Uczniowie, a konkretnie uczennce tego gimnazjum mają do wyboru fartuszek "biedronkę" lub "morski"... Ktoś oglądał ? Co wy na to ? Hahaha.
