Strona 1 z 2

Co robicie gdy...

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 15:36
przez McCool
... nic wam się nie chce. :ninja: :ninja: :ninja: :roll:

---

Sprawdzone sposoby na zabicie LENIA! [smilie=medieval.gif]

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 15:41
przez Mafi
Jak mi się nic nie chce, to nic nie robię.

Kładę się do łóżka i przerzucam kanały w tv. Słodkie nic nierobienie.

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 15:46
przez Trojan
oglądam jakiś film na kompie , cokolwiek , byleby komedia była

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 15:51
przez FiDo
siedze na forum

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 16:00
przez Colinare
A po co zabijać lenia?

Za to jak was nachodzi ochota do pracy to usiądźcie i zaczekajcie aż wam przejdzie :)

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 16:00
przez loisslane
leżę i gapię się w sufit :P

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 17:02
przez Flo
siedze na plemionach

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 17:43
przez RUDA
Jak juz sie tak zdarzy... ;)
to muzyczka przede wszystkim :D
potem komp : ogladam filmy, gram w Heroes of... , tne mp3, siedze na forum :P
lub ewentualnie tv, pozycja :siedzenie na lezaco :twisted: , pilocik w raczce i buszuje :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 18:43
przez Elfik
Ja swojego lenia nie zabijam, żyję w nim w zgodzie i jak nie chce mi sie nic to nic nie robię :D Zwykle jednak jest tak, że nie chce mi się robić z jakiegoś powodu jednej rzeczy i wówczas robię tysiac innych rzeczy, byleby mieć wymówkę.
A takie nic nie robienie jest czasem człowiekowi potrzebne. Lubię czasem pochodzić do południa w piżamie, przegladać gazetę, popijać herbatkę i słuchać muzyki nie spiesząc się nigdzie - to taki dzień dobroci dla mojego lenia :tak:

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 19:27
przez redlovebloodgirl
pije tigera (tak jak teraz) aby zmusic sie do nauki(to za 5 minut) :P
a najchetniej to ide spac :)

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 21:00
przez RaCiK
nic się nie chce ?? hmm
na piwo i sex zawsze jest ochota :lol: :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 21:06
przez telka_es
robie nic

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 22:19
przez Tisaja
Zabijam lenia śmiganiem po neciku.. a kiedy i to mnie znudzi.. czytam i pisze jakieś nikomu niepotrzebne pierdoły wszystko oczywiscie przy muzyce do danego lenia., bo moje lenie maja odmiany.. :lol:
Leń zły, leń wesoły,leń szczęśliwy, leń zdołowany, leń przesmutny...każdy lubi inną muzyke :wink: (ranyyyy, co ja sie z nimi mam :lol: )

A kiedy jestem zła sama na siebie i do tego dopada mnie leń.. to biore lenia za bary i pcham go albo do garów albo do sprzatania... zabijam drania... :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 19 lut 2007, 22:25
przez kamila
idę na spacer i siedze nad morzem z książką, albo piszę sztukę, tam właśnie skończyłam ostatni swój dramat :)