Strona 1 z 1

aktywnosc policji

PostNapisane: piątek, 16 lut 2007, 11:54
przez karolina
czy zauwazyliscie moze wczoraj wieczorem wzmozona aktywnosc policji ? kurcze na jednej ulicy naliczylam 3 radiowozy, az sie dziwilam:P, wiecie moze co im sie stalo?:) :wink: , nie zebym sie czepiala czy cos :roll:

PostNapisane: piątek, 16 lut 2007, 12:36
przez Koala
moze byli w pracy? hmm ja tez na Ul. Kilinskiego widziałem pełno radiowozów

PostNapisane: piątek, 16 lut 2007, 13:35
przez karolina
hehe wyjatkowo co nie byli w pracy:P