Strona 1 z 2

STRONNICZOŚĆ MODERATORÓW

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:12
przez kacper
Co napiszecie w tym temacie?

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:17
przez Messenger
ja sie boję pisać :wink:

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:19
przez qrczak
Nic nie napiszemy bo nie ma o czym pisać. Nie ma żadnej stronniczości.




P.S. Temat na kosz :?:

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:20
przez j0shu4
a wrecz przeciwnie
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu
tak sadze :)

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:24
przez Bruno
OT to moze w Hydeparku ??

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:25
przez qrczak
Jak skład moderatorów nie pasuje to można zajrzeć tutaj . Tam są świetni moderatorzy, zwłaszcza dwóch panów.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:25
przez Demurrer
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:30
przez Flo
Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


jestem za wywaleniem multikont. A jesli chodzi o fakt ze czasem rodzinnie sie korzysta to niech sie czym predzej zglaszaja a reszta niech leci

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:33
przez Flo
skorp!on napisał(a):
Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


A ja prosiłbym oto, aby ktoś temu skorpionowi zmienił nicka. Nie muszę chyba pisać czemu


a z jakiej paki? :) Nie sa takie same, trzeba bylo nie kombinowac ze swoim :)

Re: STRONNICZOŚĆ MODERATORÓW

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:38
przez qrczak
kacper napisał(a):Co napiszecie w tym temacie?


Pomyślałem chwilę i rozwiązałem twoją zagadkę.
To nie moderatorzy są stronniczy to wina twojego komputera, a konkretnie mówiąc to klawiatury. To ona jest stronnicza, zawarła pakt z monitorem, który nie pokazuje ci pewnych postów i dlatego wydaje ci się, że stronniczy moderatorzy je usuwają.

Jakbyś miał jeszcze jakieś zagadki do rozwiązania to na pewno pomogę.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:42
przez Demurrer
Flo napisał(a):
Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


jestem za wywaleniem multikont. A jesli chodzi o fakt ze czasem rodzinnie sie korzysta to niech sie czym predzej zglaszaja a reszta niech leci


Jak się chłopaki z MD nie zdecydują ilu ich jest na forum i kto ma jakiego nicka, to każdego będę się zwracał per Łukasz.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 21:39
przez dziewuszka
qrczak napisał(a):Jak skład moderatorów nie pasuje to można zajrzeć tutaj . Tam są świetni moderatorzy, zwłaszcza dwóch panów.


Jakich panów ? :D

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 22:06
przez Colinare
Vin i Mafi to chyba kobiety...