GDZIE ZJEŚĆ SUSHI ???
Mam pytanko ponieważ jestem fanem tegoż przysmaku to czy ktoś wie gdzie można zjeść dobre sushi?

i okupować kuchnię i nie wychodzić z niej aż do pierwszego udanego i smacznego futomaki

KONDZIORNO napisał(a):No chyba zamówie sobie zestaw do sushi. Mnie najlepiej smakują tradycyjne maki z nori ale jak juz coś będę więcej wiedział o przyrządzaniu to zaproszę Cie Iwo (Iwa) na moje locum to spróbujesz.
Mam nadzieje że mój pies też polubi
