Strona 1 z 3

GDZIE ZJEŚĆ SUSHI ???

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 13:11
przez KONDZIORNO
Mam pytanko ponieważ jestem fanem tegoż przysmaku to czy ktoś wie gdzie można zjeść dobre sushi?

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:13
przez Koala
w Tokio


samemu czas sie nauczyć robić...

ale tak btw nie wiem gdzie cos takiego zjesz w KG?

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:45
przez U-S
W Kołobrzegu chyba nigdzie, jednak Japonia zostaje ;)
W Polsce jeść sushi to tak jakbyś w Japonii miał jeść bigos.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 16:33
przez KONDZIORNO
no niestety, chyba najbliżej to Emka, podobno niezłe

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 22:16
przez KONDZIORNO
To moze otwórz własna restauracje czy jak?
A wogóle to kupujesz jakie zestawy do sushi?

Aż mi sie jeść zachciało

PostNapisane: piątek, 16 lut 2007, 18:22
przez KONDZIORNO
To w takim razie jak będziesz cos przygotowywać to czekam na sygnał a zjawię się na kulinarną uczte ;-)

PostNapisane: sobota, 17 lut 2007, 15:25
przez KONDZIORNO
Hmmm... niedobrze

PostNapisane: sobota, 17 lut 2007, 18:35
przez Iwa
Tokio za daleko...więc proponuję samemu nauczyć się robić tego typu przysmaki. A jako fan sushi już dawno powinieneś biec do sklepu w poszukiwaniu ryżu, maty bambusowej czy nori oraz [smilie=fish.gif] i okupować kuchnię i nie wychodzić z niej aż do pierwszego udanego i smacznego futomaki :D

No i nie ukrywam, że bym chętnie spróbowała tego specjału w Twoim wykonaniu :hyhy:

PostNapisane: niedziela, 18 lut 2007, 14:35
przez KONDZIORNO
No chyba zamówie sobie zestaw do sushi. Mnie najlepiej smakują tradycyjne maki z nori ale jak juz coś będę więcej wiedział o przyrządzaniu to zaproszę Cie Iwo (Iwa) na moje locum to spróbujesz.

Mam nadzieje że mój pies też polubi

PostNapisane: niedziela, 18 lut 2007, 17:55
przez Iwa
KONDZIORNO napisał(a):No chyba zamówie sobie zestaw do sushi. Mnie najlepiej smakują tradycyjne maki z nori ale jak juz coś będę więcej wiedział o przyrządzaniu to zaproszę Cie Iwo (Iwa) na moje locum to spróbujesz.

Mam nadzieje że mój pies też polubi


No to spiesz się Kondziorno, bo już ślinianki zaczęły mi pracować...

A może razem zmontujemy „polish sushi”, He? No z moim talentem i z Twoją świeżo nabytą wiedzą może wyjdzie nam nawet przyzwoite Maki-zushi 巻き寿司 …握り寿司 ; ?
Heh, i nazwiemy je Iwamaki z nori albo iwa-oshi-sushi...no ewentualnie Kondzikmaki :D

No i oczywiście przed sushi wcześniej byłaby sake… :wink: