Strona 1 z 2

Straż Miejska

PostNapisane: środa, 14 lut 2007, 22:42
przez emkry
Mandaty w kraju to przeszłośc u nas nie !!

PostNapisane: środa, 14 lut 2007, 22:52
przez Flo
wpadles wylewac gorzkie zale z powodu mandatu?

PostNapisane: środa, 14 lut 2007, 23:33
przez jAc_EnTy
Bardzo dobrze, że wlepiają mandaty. Jak jest zakaz, to jest zakaz. Ludzie stawiają tam, gdzie chcą, bo nie chce im się przejść 100 czy 50m do sklepu. A później tyle potrąceń pieszych, stłuczek i korków w mieście. Od tego jest straż miejska, żeby pilnować porządku, szkoda, że nie są jeszcze w wielu miejscach, gdzie ich interwencja by się przydała.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 07:01
przez _Sandman_
Ja się dziwię że czasem okazują taką łaske i tylko pouczają. wg mnie powinno byc tak przewiniłeś to przyjmij mandat bez żadnych gadek. 8)

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 13:01
przez Koala
a jak to jest jak Straz miejska robi zdjecia fotoradarem? hę wg mnie nie mogą tego robić...

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 13:18
przez Mafi
Skoro im dali ten fotoradar to chyba mogą, hę?

Zresztą ja to w ogóle nie rozumiem. Jak tak to ludzie biadolą, że SM nigdzie nie widać, że po co oni, że rozwiązać, że kasy szkoda... A jak coś robią to nagle się głosy podnoszą, że im nie wolno. To co, mają chodzić po mieście i ładnie wyglądać?

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:08
przez Koala
Mafi napisał(a):Skoro im dali ten fotoradar to chyba mogą, hę?


zdałas prawko?, poczekaj az dostaniesz pierwsze punkty
Bo z tego co wiem to prawo do tego ma policja a nie SM
O to mi chodziło

A straz miejska mogła by choć karac za parkowanie aut bo w niektórych miejscach jest to az przesada Budowlana Czarnieckiego z tyłu tkk Bema i wiele innych.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:13
przez Mafi
No tak. Co kto woli. Mogliby też karać za szybką jazdę bo to też masakra. I za przechodzenie na czerwonym świetle, bo to też. I za złe parkowanie i za...

Na nic nie będę czekać :D Ja tam punktów nie mam zamiaru dostać :D Czy to od policji czy od SM.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:14
przez Koala
Mafi napisał(a):No tak. Co kto woli. Mogliby też karać za szybką jazdę bo to też masakra. I za przechodzenie na czerwonym świetle, bo to też. I za złe parkowanie i za...

Na nic nie będę czekać :D Ja tam punktów nie mam zamiaru dostać :D Czy to od policji czy od SM.


punkty tylko od policji od strazy mandacik albo pouczenie

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:16
przez Mafi
No ale jakoś się nie słyszałam żeby ktoś dostał punkty od SM.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:43
przez qrczak
Mogliby czasem też podejść na postój taksówek koło katedry. Szlag mnie trafia jak koło taksówek stojących na postoju stoją sobie koledzy panów taksówkarzy i blokują pas jezdni bo sobie porozmawiać muszą.

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 15:52
przez _Sandman_
qrczak napisał(a):Mogliby czasem też podejść na postój taksówek koło katedry. Szlag mnie trafia jak koło taksówek stojących na postoju stoją sobie koledzy panów taksówkarzy i blokują pas jezdni bo sobie porozmawiać muszą.


Tak dokładnie jedziesz se spokojnie a buractwo nawet nie zejdzie z jezdni:)

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 19:31
przez jedams
po to jest policja zeby interweniowała.. po to jest SM by interweniowała..po to jesteśmy my by interweniować..
To żałosne kiedy ludzie narzekają tylko wtedy gdy ich spotka pouczenie lub mandat.. żałosne kiedy domagają się interwencji bo coś im przeszkadza.. a jaeszcze bardziej żałosne jest to że wolą się oni pożalić kolegom lub innym lub też na forum a na policję czy straż miejską w danej drażniącej ich sprawie nie chcą iść..l drażnią cię taksówki? zgłoś to na SM.. domagaj się interwencji.. jesli jednak bedą mieli na to wypychankę "ładnie ujmując" to wtedy się pożal.. może napisze razem coś wskuramy!!

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 21:21
przez emkry
A kto jest od tego by dbać o dobro, wygodę i życie bez strachu mieszkańców. SM jest chyba, także częściowo po to (tak mi się wydaje). Owszem centrum miasta, stare rozwiązania komunikacyjne - budowlane itd. to fakt, ale nie może dochodzić do nękania mieszkańców w jakimś mało istotnym zakątku miasta tylko dlatego, że tak się komuś podoba. Według jednego z mieszkanców mojego bloku może poruszać się na drodze
wewnątrzosiedlowej tylko śmierdząca kilkutonowa maszyna, która wywozi smieci (łamie ona chodnik, warzy tak, że blok trzęsie się w posadach (to zalatwił ten Pan - aktywista -chyba z epoki komu... , może potrzebna "lustracja" ). [ Oczywiście gdy odwiedzają go jego dzieci i rodzina - to jest OK! , wjeżdżają samochodami jak paniska, w innym przypadku powiadamia SM, która leje nas w d...].