

Mafi napisał(a):Skoro im dali ten fotoradar to chyba mogą, hę?
Ja tam punktów nie mam zamiaru dostać
Czy to od policji czy od SM.Mafi napisał(a):No tak. Co kto woli. Mogliby też karać za szybką jazdę bo to też masakra. I za przechodzenie na czerwonym świetle, bo to też. I za złe parkowanie i za...
Na nic nie będę czekaćJa tam punktów nie mam zamiaru dostać
Czy to od policji czy od SM.
qrczak napisał(a):Mogliby czasem też podejść na postój taksówek koło katedry. Szlag mnie trafia jak koło taksówek stojących na postoju stoją sobie koledzy panów taksówkarzy i blokują pas jezdni bo sobie porozmawiać muszą.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości