Zerwanie umowy z Tepsą
Chciałem zerwać umowę z tepsą na telefon. Zdzierają kasę jak mało kto, a teraz tyle alternatyw jest. W telepunkcie powiedzieli mi, że trzeba napisać do nich podanie o zerwanie umowy. Ma może ktoś takowy wzór, może ktoś już po prostu do nich coś takiego pisał? Zależy mi, żeby to było zrobione raz a porządnie. 


