Strona 1 z 2

Użytkownicy poziomu 2

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:23
przez Sliver
Przekroczyłem już granice 10 postów ale wciąż nie mam dostepu do poziomu 2, czy ktos może mi powiedzieć dlaczego?

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:28
przez Koala
podniesiono próg do 100 postów i co teraz:>

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:31
przez j0shu4
Sliver a czym to sie objawia ?
nie mozesz pisac w dziale miasto ?

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:42
przez Sliver
nie mogę pisać w dziale miasto, próbowałem też w wydarzeniach ale wszędzie mam notkę : :nie możesz pisać nowych tematów.

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:43
przez Koala
powinno sie usunac te działy :/ a dziennikarza i wszystkim innym cisnieniowcą proponuje zalozyc swoje forum

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:45
przez Sliver
w informacji o grupie 2 mam napisane:
Twoje członkowstwo w tej grupie czeka na akceptację
????

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:45
przez j0shu4
a podales prawdziwego maila i aktywowales konto ?

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:49
przez Colinare
bez aktywacji to chyba wogole zalogować sie nie można

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:54
przez Sliver
Jasne, dostałem maila i aktywowałem.

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 20:55
przez j0shu4
powinno byc ok
nie wiem dlaczego cie nie przenioslo
to dzieje sie automatycznie
moj test przeszedl normalnie

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 21:00
przez Sliver
nie wiem co jest grane
wciąż tylko:
Twoje członkowstwo w tej grupie czeka na akceptację...................................

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 21:07
przez Koala
pierwszy raz jestes tu zalogowany? czy to juz kolejna proba?

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 21:10
przez Sliver
po raz pierwszy

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 21:14
przez r00t
jeżeli ktoś zgłosi się do grupy "ręcznie" to wtedy automat nie przenosi...

PostNapisane: niedziela, 11 lut 2007, 21:18
przez Sliver
Nie wiem co to znaczy "ręcznie" ale trochę to irytujące.
Dzieki za zainteresowanie ale chyba zacznę od nowa.