nadmierny marketing na forum.tkk.pl
Nasze miasto się rozrasta, jest coraz nowocześniejsze i piękniejsze. Widać to również w sieci. Mamy coraz więcej for internetowych i portali. Chciałbym jednak zwrócić uwagę osobom, które zaczynają przesadzać z reklamowaniem swoich elektronicznych periodyków na tym forum.
Ja rozumiem że można podać linka i napisać, że jest takie i takie medium otwarte i dostępne - zapraszamy, ale wciskanie na siłę "więcej na..., jedyny wywiad na..." to już jest brak wyczucia. W galerii, w postach i podpisach linki do własnych portali. Informuje, że od teraz osoby, które przesadzają z reklamą będą dostawały ostrzeżenia, a jeżeli nie będzie docierało to bany. Nie ma co się dziwić... darmowej reklamy nie ma, jak ktoś nielegalnie powiesi ogłoszenie na słupie czy w autobusie popełni wykroczenie opisane w kodeksie cywilnym.
Tolerowaliśmy ten proceder, ale zaczyna on przybierać coraz ostrzejszą formę... więc czas powiedzieć STOP.
Ja rozumiem że można podać linka i napisać, że jest takie i takie medium otwarte i dostępne - zapraszamy, ale wciskanie na siłę "więcej na..., jedyny wywiad na..." to już jest brak wyczucia. W galerii, w postach i podpisach linki do własnych portali. Informuje, że od teraz osoby, które przesadzają z reklamą będą dostawały ostrzeżenia, a jeżeli nie będzie docierało to bany. Nie ma co się dziwić... darmowej reklamy nie ma, jak ktoś nielegalnie powiesi ogłoszenie na słupie czy w autobusie popełni wykroczenie opisane w kodeksie cywilnym.
Tolerowaliśmy ten proceder, ale zaczyna on przybierać coraz ostrzejszą formę... więc czas powiedzieć STOP.
TKK szla do tej pory i tak na ogromne ustepstwa. popieram pomysl, z nadmierna lanserka trzeba walczyc